Magda Gessler w social mediach chętnie dzieli się zdjęciami sprzed lat. Najnowsza fotografia na Instagramie gwiazdy TVN pochodzi z 1982 roku - z czasów, kiedy jej mężem był nieżyjący już Volkhart Muller. Co szczególnego jest w starym kadrze? Według fanów to uderzające podobieństwo mamy i córki! Czy wam też 29-letnia Magda przypomina Larę, która dziś jest podobnym wieku?

Stare zdjęcie Magdy Gessler

Magda Gessler to niekwestionowana ikona telewizji. Gwiazda nie bez powodu nazywana jest "kolorowym ptakiem polskiego show-biznesu". Jej charyzma i styl sprawiają, że śledzimy ją nie tylko na ekranach, ale również w social mediach. Magda na swoim Instagramie ma ponad milion aktywnych fanów! I to właśnie tam pojawiło się zdjęcie, o którym mówią wszyscy.

To był cudowny czas spędzony z moim mężem Volkhartem Mullerem, moim bratem i jego żoną, Zosią Rejman [...] uroczo, sentymentalnie, z tamtych lat - napisała pod fotografią Magda Gessler.

Jak się więc okazuje się, że choć znakiem szczególnym wizerunku Magdy Gessler jest burza blond loków, to nie zawsze tak było. Kiedyś, największa gwiazda TVN, znana była z loków w kolorze... rudym! Doskonale widać to na najnowszej fotografii na jej Instagramie.

"Szatynka?" - zapytała fanka. "Ruda" - odpowiedziała Gessler.

Według fanów, w zdjęciu jest jeszcze coś, co szczególnie przykuwa wzrok - to uderzające podobieństwo do córki, Lary Gessler.

"Widzę Larę!", "Z Larą jak siostry", "Na tym zdjęciu widać podobieństwo Lary do pani", "Spojrzenie Lary" - komentują.

Zdjęcie Magdy Gessler z 1982 roku znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler zdradza, czy żałuje oddawania swoich pomysłów innym restauratorom [TYLKO U NAS]