Stare zdjęcia gwiazd zawsze wzbudzają sporo emocji. Nie inaczej było w przypadku Magdy Gessler i Marcina Tyszki, którzy w niedzielę wieczorem udostępnili w sieci swoją wspólną fotografię z 1994 roku. Co ciekawe, została ona wykonana tuż po 18. urodzinach znanego i cenionego dziś fotografa mody. Okazuje się bowiem, że Tyszka wyprawił swoją osiemnastkę w należącej do Magdy Gessler restauracji "U Fukiera" na rynku Starego Miasta w Warszawie.

Rok 1994 ... kawa z Magdą Gessler w Hotelu Bristol ... pamiętam dokładnie - spotkaliśmy się w kawiarni po moich osiemnastych urodzinach, które Magda zorganizowała mi w swojej bajkowej restauracji "U Fukiera"... tyle lat minęło, a przyjaźń pozostała i mój sweterek też, czasem go zakładam. Bardzo się zmieniliśmy? Lara Gessler, miałaś wtedy 5 lat - wspomina Tyszka na Instagramie.

Stare zdjęcie z Marcinem Tyszką tak bardzo spodobało się Magdzie Gessler, że ta również postanowiła je opublikować na swoim profilu i podzielić się z fanami swoimi refleksjami na temat fotografii sprzed ćwierć wieku.

Wspomnienie 1994 roku. Ja i mój przyjaciel Marcin Tyszka ... szok? Ale tak było, teraz trochę zbzikowaliśmy ... oddając się bez reszty swoim pasjom... kocham cię MT - wyznała z kolei Gessler na swoim profilu.

Zobacz zdjęcie Magdy Gessler i Marcina Tyszki z 1994 roku w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: TŁUSTY CZWARTEK - przepis Magdy Gessler na pączki z różą