Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Szczególnym powodzeniem restauratorka cieszy się w sieci, gdzie zgromadziła ponad milionową armię fanów. Część z nich zasugerowała nawet niedawno gwieździe "Kuchennych Rewolucji" założenie jej własnej... partii politycznej.

Choć sama Gessler zbyła to żartem, to ta inicjatywa zainspirowała dziennikarzy "Dziennika Gazety Prawnej" do zapytania gwiazdy o jej własne poglądy związane z polityką.

Choć brat restauratorki, Piotr Ikonowicz, słynie z działalności w partiach lewicowych, to wygląda na to, że jej własne poglądy nie mogłyby się bardziej różnić!

- Mogę powiedzieć, że w zasadzie poglądy mam PiS-owskie. Dziwi się pani? No, jak to, przecież tak, jak PiS jestem antyglobalistką, jestem prorodzinna, propolska, jestem za tym, żeby wszystkie firmy, w tym wielkie sklepy, które tu działają, płaciły podatki w Polsce. To chyba PiS-owska polityka? - wyznała Magda Gessler.

Czy oznacza to jednak, że prowadząca "Kuchenne Rewolucje" popiera Prawo i Sprawiedliwość?

- Mówiłam o niektórych poglądach, które mnie łączą z ich koncepcją, nic więcej. Nie, nie jestem PiS-owska, jestem sprawiedliwa - dodała Magda Gessler.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Magda Gessler - Na najdziwniejszej okładce roku?