Magda Gessler właśnie się zaręczyła? Wiele na to wskazuje! Gwiazda TVN, która w sezonie wiosennym już po raz 15. wróci ze swoim programem „Kuchenne Rewolucje”, pokazała właśnie na swoim Instagramie zdjęcie pięknego pierścionka z "błękitnym oczkiem". Obok zdjęcia umieściła komentarz, który mówił, że przy okazji tego pierścionka ziściło się jej marzenia. Czyżby chodziło o marzenie o zaręczynach z Waldemarem Kozarewskim?

HOT NEWS: MAGDA GESSLER Zdradza nam, jaki jest jej ideał kobiecego piękna. Mieści się w nim Anja Rubik? [EXCLUSIVE]

To bardzo prawdopodobne! W końcu gwiazda TVN i chirurg są parą już od kilku dobrych lat. Do tej pory para widywała się zaledwie kilka razy w roku. Partner Magdy Gessler jest bowiem wziętym lekarzem i od wielu lat mieszka w kanadyjskim Toronto. Ta odległość od siebie nie zrażała jednak do tej pory zakochanych. Magda Gessler dość regularnie odwiedzała ukochanego za Oceanem. Nieraz na łamach kolorowych magazynów opowiadała też o łączącym ich uczuciu. Nigdy jednak póki co nie wchodziła na temat ślubu czy zaręczyn. Czy jednak przyszła na nie teraz pora?

 

Najbliższy czas pokaże. Póki co Magda Gessler dała do myślenie swoim fanom, który natrafili na taki oto opis zdjęcia na jej instagramowym koncie:

#pierscionek z blekitnym oczkiem #moje marzeniee sie spelnilo #waldemar surprise #magdagessler_official

Te sugestywne hashtagi mogą sugerować, że Magda Gessler faktycznie przyjęła oświadczyny Waldemara Kozarewskiego. Tak to zdjęcie przynajmniej zinterpretowali jej fani, którzy od razu zaczęli przesyłać restauratorce wirtualne gratulacje.

HOT GALERIA: GWIAZDY NA RAMÓWCE TVN Rozenek, Kraśko, Rusin, Mołek, Kożuchowska, Małaszyński i Wellman

My się oczywiście do nich przyłączamy i czekamy na więcej szczegółów dotyczących nie tylko samych zaręczyn, ale i ślubu, który para zapewne powoli planuje…