Magda Gessler skrytykowała Anję Rubik na Instagramie. Modelka dodała na swoim koncie specyficzne czarno-białe zdjęcie, na którym rzuca się w oczy jej szczupła sylwetka. Gessler od razu zareagowała. I to ostro! Jej komentarz pod zdjęciem Anji Rubik był naprawdę mocny. Zdaniem wielu, Gessler obraziła Rubik. Supermodelka chyba rzeczywiście poczuła się dotknięta słowami restauratorki, bo... usunęła komentarz Gessler! Jednak zanim to zrobiła, Magdzie odpowiedziało wielu followersów Rubik. Zarzucili Gessler, że nie powinna krytykować chudej sylwetki Anji, bo sama jest za gruba. Też ostro! Wiele fanek Anji Rubik stwierdziło też, że Magda Gessler po prostu zazdrości modelce idealnych wymiarów. Na krytyczny komentarz Magdy Gessler odpowiedziała nawet Maja Sablewska! Co napisała?

HOT NEWS: MAGDA GESSLER Zdradza nam, jaki jest jej ideał kobiecego piękna. Mieści się w nim Anja Rubik? [EXCLUSIVE]

Magda Gessler była wyraźnie oburzona zdjęciem, jakie Anja Rubik zamieściła na Instagramie w środę wieczorem. Na zdjęciu widzimy Rubik pozującą na samochodzie. Modelka ma na sobie podarte dżinsy z wysokim stanem, białą prostą koszulę i buty typu kowbojki. Rzeczywiście, pozycja jest może i trochę nienaturalna, ale Anja nie wygląda na zdjęciu jakoś specjalnie chudo. Ba, było wiele sesji, w których jej sylwetka wydawała się o wiele szczuplejsza! Dlaczego więc Magda Gessler zareagowała tak gwałtownie? Nie wiemy. Ale nawet mimo tego, że jej komentarz wywołał spore poruszenie, nie zdecydowała się go usnąć. Za to przykry komentarz Gessler prawdopodobnie wykasowała spod zdjęcia... sama Anja Rubik. Co napisała Magda Gessler pod zdjęciem Rubik? To:

Dramat. Oświęcim. Co to, to nie...!!!!! Ratunku

Magda Gessler później tłumaczyła się w komentarzach, dlaczego aż tak emocjonalnie zareagowała na post koleżanki z tej samej stacji. Przypomnijmy, że i Anja, i Magda są związane z TVN. Anja występowała w show "Top Model" oraz prowadziła "Projekt Runway", Gessler jest zaś absolutną gwiazdą "MasterChefa" i królową "Kuchennych Rewolucji". Ostatnio restauratorka nazwała siebie nawet "nowoczesną Matką Teresą". Dodała jednak, że tak postrzegają ją ludzie, którym pomaga, bo ona sama ma niskie poczucie własnej wartości.

Anję Rubik w obronę wzięła Maja Sablewska. Skierowała do Magdy Gessler dosadne przesłanie:

Pani Magdo - zazdrość jest namiętnością, która z zapałem szuka tego, co sprawia cierpienie. Anja - gratulacje!

Magda Gessler wkrótce sama padła ofiarą krytyki za swój komentarz pod postem Anji Rubik. "Dramatyczna to jest pani tusza! Anja jest o połowę szczuplejsza, ale i mądrzejsza", "Co za brak kultury! Czy byłoby pani miło, jakby Anja napisała, że jest pani niezdrowo gruba?", "Pani Magdo, z całym szacunkiem, czy Pani Anja komentuje to, że ma Pani nadwagę?" - pisano pod zdjęciem Anji, oznaczając Gessler w każdym komentarzu. W końcu Anja Rubik usunęła komentarz Gessler. A może to Magda wolała, by jej słowa zniknęły z Instagrama...?

 

#roadtrip

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik) 26 Lip, 2017 o 7:43 PDT