Magda Gessler jest gwiazdą nowego wydania "Gali". Słynna restauratorka już wielokrotnie gościła na łamach naszego magazynu, ale nigdy nie powiedziała aż tak wiele! O swoim partnerze, o dzieciach, byłym mężu, a także rodzicach i swoich relacjach z nimi - Gessler opowiada w "Gali", jak wygląda codzienność jej rodziny. Zdradza też, jaką jest teściową! Nowy numer w sprzedaży już od poniedziałku, 21 maja. W "Gali" znajdziecie także przejmującą rozmowę z Joanną Horodyńską, a także wzruszający wywiad z Maciejem Zieniem i jego mamą (specjalnie na Dzień Matki!). Nie zabraknie także aktualności prosto z Festiwalu Filmowego w Cannes. A już teraz możecie przeczytać fragmenty wywiadu z Magdą Gessler. Znajdziecie je PONIŻEJ

 

Magda Gessler w "Gali"

Gdy schodzę z planu, staram się jak najwięcej uwagi poświęcić bliskim, bo oni są dla mnie najważniejsi. Dlatego nie bywam, nie „ściankuję”.  Nie mam na to czasu.

Przyjaźnię się  z ludźmi, których naprawdę lubię i podziwiam, a nie z tymi, o których jest w danym momencie głośno. Jestem niepokorna, nie poddaję się  kanonom, rygorom.

"Kuchenne rewolucje” to nie marketing. Zwycięża tylko prawda i uczciwość. Nawet budowana na milionie błędów, pomyłek. Walczę o autentyczność, o to, by ludzie byli prawdziwi, a nie sztucznie wyidealizowani, przygotowani pod publiczkę. Czasem trzeba się obnażyć ze wszystkich lęków, słabości, kompleksów i narodzić się na nowo. Ja rozbieram moich uczestników do rosołu. (śmiech)

Na moim Instagramie czy Facebooku nie ma negatywnych komentarzy, hejtu. Naprawdę wkładam w swoją pracę dużo serca.  I to chyba widać.

Jestem teściową, która nie przeszkadza. (śmiech) Nie jestem wścibska. Nie pytam.  Słucham. Młodzi, zakochani ludzie potrzebują swojej przestrzeni, by móc zbudować własny dom, powołać nowe zwyczaje, tradycje. Nadać wspólnemu życiu kolory.

Cały wywiad i sesja będą dostępne już 21 maja w magazynie "Gala". Polecamy!

ZOBACZ TEŻ: QUIZ: ile wiesz o ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego? Sprawdź!