Magda Gessler udzieliła wywiadu "Newsweekowi". Z gwiazdą TVN rozmawiał Piotr Najsztub. Nie był to klasyczny wywiad, ale raczej pełna humoru pogawędka dwojga dobrych znajomych. Dowiedzieliśmy się z niej całkiem sporo o Gessler! Czego na przykład? Otóż okazuje się, że Magda Gessler pod grubym pancerzem jest bardzo kruchą, nieśmiałą i wrażliwą osobą. Gwiazda wyznała tez, że ma bardzo niskie poczucie własnej wartości. Dodatkowo, Magda tylko miesiąc (!) w roku ma wolny od pracy. Pozostałych 11 miesięcy bez przerwy pracuje, ale, jak mówi, kocha tak żyć. Gessler opowiedziała Najsztubowi nawet o tym... co doprowadza ją do orgazmu. Jednak przede wszystkim Magda Gessler przestała nazywać się "Magdą Boską". Teraz mówi o sobie: nowoczesna Matka Teresa. Dlaczego?

HOT NEWS: MAGDA GESSLER Zdradza nam, jaki jest jej ideał kobiecego piękna. Mieści się w nim Anja Rubik? [EXCLUSIVE]

Magda Gessler słusznie zauważa,  że jej program "Kuchenne Rewolucje" polega na czymś więcej niż tylko na rewolucji w kuchni. Rzeczywiście, bardzo często Gessler wyprowadza ludzi z kłopotów finansowych oraz osobistych. Często jej wizyta w restauracji działa na całą ekipę jak swoista terapia. Gessler godziła na ekranie zwaśnionych małżonków, łagodziła poważne spory, rozwiązywała trudne konflikty, a także uczyła, jak kierować wydatkami tak, żeby się opłacało:

Ci, których wyprowadziłam z biznesowych problemów, mają mnie niemal za Matkę Teresę! - mówi Magda Gessler w "Newsweeku".

Dalej Magda Gessler tłumaczy, co miała na myśli, wyjaśniając też, dlaczego tak często przeklina na wizji:

Ona chyba nie przeklinała - stwierdza Najsztub. -Bo ja jestem nowoczesną Matką Teresą. Też po to, żeby infiltrować środowiska, które z wulgaryzmami są za pan brat - mówi Gessler. - W Polsce "k..." mówi się bez przerwy, szczególnie ten slang obowiązuje w środowiskach gastronomicznych. Nie wiem, czy jest to bezradność, ubogość języka, desperacja...

Magda Gessler, czyli od teraz nowoczesna Matka Teresa (bardzo nam się to określenie podoba ;-) ) wyznała Najsztubowi, co doprowadza ją do orgazmu. Dla zainteresowanych: chodzi o orgazm kulinarny:

Od dwóch rzeczy dostaję orgazmu: kiedy jem coś wspaniałego (...) i po raz drugi, kiedy mogę to dzielić z kimś, kto to rozumie, współodczuwa podobnie silnie.

Magda Gessler w "Newsweeku" przekonuje też, że choć w "Kuchennych Rewolucjach" jest zawsze twarda, nieustraszona i stanowcza, to na co dzień ma raczej niskie poczucie własnej wartości, niespecjalnie ufa nowym ludziom i jest bardzo wrażliwa. Zaskoczeni? Znaliście Magdę od tej strony?

ZOBACZ TEŻ: Która polska gwiazda zarabia najwięcej? Magda Gessler, Małgorzata Kożuchowska, a może Doda? Już wiadomo!