Prowadzony przez Karolinę Korwin-Piotrowską "Magiel Towarzyski" nie odpuszcza nikomu! Polskim gwiazdom dostaje się w nim nie tylko za wywiady, ale także za niewłaściwe kroki dotyczące ich kariery. Nic więc dziwnego, że wiele z nich unika programu jak ognia.

Niektórzy celebryci najwyraźniej jednak nie boją się ostrej prowadzącej i jej trudnych pytań. Jedną z takich gwiazd jest chociażby... Magda Gessler! Znana restauratorka przyjęła zaproszenie do "Magla" i wystąpi w jednym z wyemitowanych w nowym sezonie odcinków show. Czy oznacza to, że restauratorka i Karolina Korwin-Piotrowska doszły do porozumienia?

Prasa wielokrotnie donosiła bowiem o tym, że dziennikarka i gwiazda "Kuchennych rewolucji", delikatnie mówiąc, za sobą nie przepadają. Powodem wzajemnej niechęci było odniesienie się przez dziennikarkę w "Maglu Towarzyskim" do kulis "Kuchennych Rewolucji" i słynnej afery z komornikiem, który miał zająć rachunek jednej z restauracji należących do Magdy Gessler. Zdaniem Korwin-Piotrowskiej to właśnie restauratorka wydała zgodę na upublicznienie materiału. 

Czyżby wizyta Gessler była początkiem ocieplenia wzajemnych relacji pomiędzy paniami? A może restauratorka zamierza znów przyciągnąć uwagę prasy, odnosząc się do wydarzeń ze swojego prywatnego życia? 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Magda Gessler - "Nie mam czasu dla siebie!"