Zaledwie dwa tygodnie temu po komentarzu Magdy Gessler pod zdjęciem Anji Rubik w wybuchła niemal medialna afera. Restauratorka w niewybrednych słowach podsumowała wówczas figurę Anji Rubik, która na Instagramie zamieściła czarno-białe zdjęcie z jednej ze swoich sesji:

„Oświęcim, Dramat, Ratunku!” - napisała wtedy Magda Gessler, której najwidoczniej nie spodobała się koścista figura naszej najsłynniejszej modelki.

Anja Rubik nie odniosła się wówczas do tego komentarza. Może uznała, że nie musi, bo uwaga dość szybko zniknęła z jej konta. Jak się jednak okazuje, Magda Gessler postanowiła nie zaprzestawać komentowania zdjęć modelki. Na kolejną uwagę pod jej adresem pozwoliła sobie właśnie dzisiaj.

ZOBACZ: MAGDA GESSLER skrytykowała Anję Rubik: "Oświęcim, dramat. Ratunku!" Miała rację?

Afera wokół wpisu Magdy Gessler pod zdjęciem Anji Rubik zdążyła już nieco stracić na sile, aż tu nagle restauratorka dziś odniosła się do kolejnego zdjęcia Rubik. Co napisała tym razem?

Anja Rubik zamieściła niedawno na Instagramie zdjęcie z wakacyjnego wyjazdu na dalekie i egzotyczne Baleary. Na zdjęciu widzimy, jak siedzi uśmiechnięta na łódce w zrelaksowanej pozie, a w tle wyrastają piękne, czerwone skały. Modelka pokazała na zdjęciu swoje długie i niezwykle chude nogi. Jak się jednak okazuje, tym razem Magda Gessler w swoim komentarzu postanowiła nie nawiązywać już do niemieckiego obozu zagłady w Oświęcimiu. Jak się bowiem okazuje, to ujęcie bardzo się jej spodobało:

„To jest ten moment ... ta kobieta:)” - napisała Magda Gessler pod zdjęciem Anju Rubik.

Ten komentarz nie umknął uwadze mediów, które od razu zaczęły pytać, co takiego się stało, że nagle Magda Gessler jest zachwycona szczupłą sylwetką Anji Rubik…? Czyżby po jej ostatnim komentarzu do akcji z pouczeniami wkroczył sam Edward Miszczak…? W końcu zarówno Gessler, jak i Rubik to czołowe twarze TVN, a jak wiadomo – konflikty na własnym podwórku na przysłużą się wizerunkowo stacji…