To koniec związku pary z "Big Brothera". Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew rozstali się po półtora roku związku, który rozpoczął się od gorącego romansu w domu Wielkiego Brata. O tym, że mieszkająca wcześniej w Londynie Madzia i pochodzący z Ukrainy Olo nie są już razem dowiadujemy się z bardzo smutnego wpisu na instagramowym profilu zwyciężczyni pierwszej edycji reality show w telewizyjnej Siódemce.

- Witajcie kochani. Jest to najsmutniejszy i najtrudniejszy dla mnie post, który muszę dodać. Nigdy nie myślałam, że będzie taka sytuacja, nie mogę się z nią pogodzić i szczerze nie jestem gotowa psychicznie na tę publikację, ale wiem, że nie mogę dłużej trzymać Was w niepewności i niewiedzy. Bardzo ciężko mi się to pisze, ale nie mam wyboru. (...) Ostatnie tygodnie przepłakałam w łóżku, nie chciałam widzieć ludzi, nie mogłam spać, nie miałam apetytu, wszystko bolało mnie ze stresu, a małe rzeczy nie cieszyły mnie już jak kiedyś. Zawalił się mój kolorowy świat, straciłam wiarę w ludzi, zawiodłam się, rozczarowałam, pękło mi serce, poczułam się zraniona, zdradzona i w jakimś stopniu oszukana. Nikomu nie życzę takiego bólu, smutku i żalu - pisze Magda.

Magda Wójcik ujawnia kulisy rozstania z Olehem Riaszeńczewem

W dalszej części wpisu 32-latka zwróciła się bezpośrednio do swojego byłego już chłopaka.

- Drogi Olo, oddałam Ci całe moje serce, całą siebie, wszystko to, co miałam i nigdy nie spojrzałam na inną osobę. Po programie byłam najszczęśliwsza na siebie. Później niestety wszystko się odmieniło. Gdy ja starałam się coraz bardziej, więcej przytulałam, chciałam bliskości, coraz częściej mówiłam "kocham cię", pragnęłam spędzać każdy dzień razem, jeździć na wspólne wyjazdy, dużo rozmawiać... Ty robiłeś się coraz zimniejszy, odpychałeś mnie, mówiłeś, że lubisz zatęsknić i nie możesz spędzać aż tyle czasu z jedną osobą. Nie było już słów "kocham cię", nie było ciepła, przestałeś się starać i coraz bardziej oddalałeś się ode mnie - czytamy.

- Moje uczucie do Ciebie wzmacniało się z czasem coraz bardziej, a Twoje gasło. Nie tak to sobie wyobrażałam. Myślałam, że dwie kochające się osoby mogą pokonać cały świat! - opisuje kulisy zakończonego związku.

Obserwowana na Instagramie przez ponad 268 tysięcy osób influencerka przyznaje, że od jakiegoś czasu starała się ignorować sygnały o poważnym kryzysie w związku z poznanym w programie partnerem. W końcu jednak chłopak sam wprost przyznał, że przestał darzyć ją romantycznym uczuciem.

- Odkrywałam coraz więcej niepokojących sytuacji na to, że nie traktujesz mnie poważnie, ale wciąż sobie wszystko usprawiedliwiałam. Po czasie przyznałeś, że nie kochasz mnie już jak partnerkę, lecz tylko jako przyjaciółkę - relacjonuje.

Zwyciężczyni "Big Brothera" nie ukrywa, że nadal kocha Oleha.

- Słowa te złamały mi serce, nasz związek rozpadł się i każdy idzie w swoją stronę. Dziękuję Ci za te półtora roku. Nigdy nie zapomnę naszych wspomnień i magicznego poznania się w programie telewizyjnym! Życzę Ci dużo szczęścia na nowej drodze życia. Złamałeś mi serce, ale ja nadal Cię kocham, gdyż moje uczucia tak szybko nie odchodzą - dodaje.

Jeszcze przed tym, jak Magda zamieściła swój post, próbowaliśmy w tej sprawie skontaktować się także z Olehem.

- Witam, nie udzielam komentarza - odpisał nam jej były partner.

ZOBACZ TEŻ: Magda Wójcik zdradza najcenniejszą radę od Maffashion odnośnie sławy