Magdalena Lamparska będzie gwiazdą nowego serialu, który na wiosnę planuje pokazać Polsat. „Niania w wielkim mieście”, bo o ten serial chodzi, ma pojawić się na antenie Polsatu już w na początku marca. Zanim jednak się to stanie, już dziś stacja zorganizowała konferencję prasową z udziałem wszystkich gwiazd produkcji. Kto się na niej pojawił?

ZOBACZ: MAGDALENA LAMPARSKA gwiazdą nowego serialu Polsatu

W warszawskiej restauracji Villa Foksal zatłoczyło się dziś od gwiazd. Wszystkie one przybyły tam przy okazji konferencji prasowej serialu „Niania w wielkim mieście”. Na spotkaniu z dziennikarzami pojawili się m.in. Kamilla Baar, Przemysław Sadowski, Dorota Chotecka, Mateusz Rzeźniczak, Marta Chyczewska, Katarzyna Cynke, Dagmara Bąk, Aleksandra Grzelak, Daria Widawska, Krzysztof Wach, Natalia Klimas, Waldemar Błaszczyk, Joanna Orleańska z mężem Pawłem Orleańskim i przystojny Stefan Pawłowski. Na wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć odtwórczyni głównej i tytułowej roli - Magdaleny Lamparskiej, która z pasją opowiadała o tym, jak wyglądała praca na planie nowej produkcji Polsatu. Konferencję poprowadził Krzysztof Ibisz.

O czym będzie serial „Niania w wielkim mieście”?

Nowy projekt serialowy Polsatu ma być historią młodej dziewczyny z prowincji, która przyjeżdża do dużego miasta i zatrudnia się jako niania do wynajęcia w agencji opiekunek dla dzieci. Właśnie w tę rolę ma wcielić się Magdalena Lamparska, znana z takich produkcji jak „Listy do M.2” czy „Bogowie”. W większości scen partnerować jej mają Kamilla Baar, Przemysław Sadowski oraz Stefan Pawłowski.

HOT NEWS: EDYTA HERBUŚ I MARIUSZ TRELIŃSKI nie są już razem! Niestety, to nie plotki

Każdy odcinek serialu będzie oddzielną historią, przedstawiającą konkretną rodzinę z dzieckiem, a w rolach drugoplanowych pojawi się wiele gwiazd polskiego kina.

Polsat rozpocznie emisję nowego serialu wraz z początkiem wiosny tego roku. Łącznie stacja planuje pokazać trzynaście odcinków „Niani w wielkim mieście”.

Czy taka obsada zachęci Was do jego oglądania?

„Niania w wielkim mieście” będzie pokazywana w Telewizji Polsat w każdy wtorek, już od 7 marca.

Tymczasem w naszej GALERII znajdziecie zdjęcia głównych gwiazd produkcji. W jakie wcielą się role?