Joanna Brodzik wcielała się w końcu w serialu właśnie w Magdę M. I to od tego serialu zaczęła się jej wielka telewizyjna kariera. Aktorka ogłosiła wczoraj na swoim Facebooku, że historia Magdy M. będzie miała swoją kontynuację. Jak się jednak okazuje, póki co mowa jednak nie o serialu, ale o książce, w której opisano kontynuację losów Magdy M., jej przyjaciół, rodziny, bliskich i znajomych ( w tych rolach m.in. Paweł Małaszyński i Daria Widawska). Pierwsza książka, oparta właśnie na kanwie serialu, sprzedała się w wielotysięcznym nakładzie. Nic dziwnego, że Radosław Figura, czyli scenarzysta serialu, postanowił spisać dalsze losy bohaterów produkcji, o czym poinformował na Facebooku:

„Powoli dopełnia się to, co było dla mnie oczywiste już dawno. Magda i jej przyjaciele mają wielki potencjał. I jeszcze nie raz zaskoczą! Na razie w powieści.”

Joanna Brodzik na tyle mocno ucieszyła się tą informacją, że od razu poinformowała o tym fanów również na swoich social mediach:

"Stało się! Ciąg dalszy "Magdy M." ma już swojego wydawcę" - skoro Radosław Figura już oficjalnie ogłosił tę nowinę - nie pozostaje mi nic innego, jak tylko czekać na dalsze losy Magdy i jej przyjaciół!!! Też z chęcią przeczytacie tę książkę? #MagdaMwiecznieŻywa”

Wielu fanów Joanny Brodzik i serialu sprzed lat od razu entuzjastycznie zareagowało na ten wpis. Nie wszyscy zauważyli jednak, że póki co nie chodzi o serial, a  jedynie o książkę. Mimo to administrator strony Joanny Brodzik cierpliwie tłumaczył, że póki co chodzi o powieść, a nie jej ekranizację.

Nie mamy jednak wątpliwości, że Joannie Brodzik zależało na tym, żeby nagłośnić sprawę wokół wydania kolejnej książki o losach Magdy Miłowicz. Czyżby liczyła, że zagra prawniczkę w serialu opowiadającym o jej życiu po latach….? Myślicie, że TVN rozważy rozpoczęcie prac nad kontynuacją serialu?