Magda Mołek i Małgorzata Rozenek nadal nie za bardzo siebie lubią. Takie wrażenie można przynajmniej odnieść po ostatniej wizycie prowadzącej "Projekt Lady 2" w studiu "Dzień Dobry TVN". Po dwóch latach od słynnego wywiadu, w którym dziennikarka zapytała w żonę Radosława Majdana o jej wiek, panie ponownie na siebie wpadły. Tym razem rozmowa dotyczyła nowego poradnika Gosi Rozenek na temat organizacji perfekcyjnego ślubu. Pomimo tego, że Magda Mołek jak zwykle starała się zachować pełen profesjonalizm, w pewnym momencie wyraźnie nie nie mogła się powstrzymać przed wypowiedzeniem dość ironicznego komentarza w kierunku swojej rozmówczyni. Prowadząca DDTVN jednak nie zrobiła tego wprost, lecz zwróciła się do współprowadzącego Marcina Mellera. Magda Mołek wyraźnie ożywiła się bowiem, gdy rozmowa z tematu ślubów zeszła na... rozwody.

- Marcin, dlaczego nie zapytasz Małgosi, czy następna książka w takim razie będzie o tym, jak zaplanować rozwód? Aby wejść w tendencje rynkowe. To byłby hicior! - powiedziała Magda Mołek.

ZOBACZ: MAŁGORZATA ROZENEK I RADOSŁAW MAJDAN świętują rocznicę ślubu! Zamiast prezentów poprosili gości o... WOW!

Magda Mołek znowu dogryza Małgorzacie Rozenek na wizji

Małgorzata Rozenek-Majdan, która ma za sobą już dwa rozwody, a ostatnio świętowała pierwszą rocznicę ślubu z Radosławem Majdanem, była wyraźnie zmieszana tą uwagą dziennikarki. Co odpowiedziała Magdzie Mołek?

- Myślę, że miałabym parę przemyśleń w tym temacie, ale nie wiem, czy akurat chciałabym o tym pisać - powiedziała wyraźnie zbita z tropu Gosia Rozenek.

Myślicie, że Magda Mołek i Małgorzat Rozenek rzeczywiście za sobą nie przepadają?