Magda Mołek po 15 latach kończy pracę w "Dzień Dobry TVN". W roli prowadzącego poranny program nie zobaczymy już więcej także towarzyszącego jej od lat Marcina Mellera. Dziennikarze poinformowali o swoim odejściu ze śniadaniówki w czwartek za pośrednictwem Instagrama. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze doniesienia medialne o tym, że stacja żegna się z jednym z dotychczasowych duetów prowadzących DDTVN. Magda Mołek zdradziła przy okazji, że nadal będzie blisko związana z Grupą TVN oraz ujawniła swoje najbliższe plany zawodowe.

Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z DD TVN

To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle. Już 15.08 poprowadzę w TVN Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. A na antenie TVN Style będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu "W roli głównej". Przygotowuję tez dwa zupełnie nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem - napisała na swoim profilu.

Współpracy z TVN nie zrywa też kompletnie Marcin Meller. Dziennikarz, który z DD TVN odszedł już po raz drugi, nadal będzie prowadzić "Drugie śniadanie mistrzów" w TVN 24.

Do trzech razy sztuka. Właśnie drugi raz odchodzę z "Dzień Dobry TVN". W 2008 solo, a teraz w doborowym towarzystwie, razem z Magdą Mołek. (...) Dzięki Magda, dzięki ekipo DDTVN i dzięki Szanowni Widzowie za wszystkie komplementy i ochrzany! - napisał Marcin Meller na Instagramie.

Domyślacie się już, kto ich zastąpi?

SPRAWDŹ TEŻ: Taniec z Gwiazdami 2019 - uczestnicy. Kto wystąpi w 10. edycji programu? Sprawdź!