Magda Mołek wraz z Michałem Pirógiem w zeszły poniedziałek, 25 listopada poprowadziła finałowy odcinek 8. edycji "Top Model". Wieloletnia prezenterka "Dzień dobry TVN", tego wieczoru wyjątkowo zastąpiła jurorkę oraz prowadzącą program Joannę Krupę, która nie mogła przylecieć do Polski ze względu na swoją maleńką córeczkę. Po finale, media więcej niż o końcowych wynikach modowego show rozpisywały się o zaokrąglonym brzuszku 43-latki. Ponad tydzień od czasu emisji ostatniego odcinka "Top Model", dziennikarka odniosła się do plotek krążących w sieci, dodając wymowny wpis na swoim Instagramie. Sprawdź, czy gwiazda TVN-u spodziewa się narodzin trzeciego dziecka.

Magda Mołek jest w ciąży? Dziennikarka skomentowała plotki 

Magda Mołek w ostatnim czasie wzbudziła duże zainteresowanie wśród polskich tabloidów. Wielu dziennikarzy po finale "Top Model" rozpisywało się o rzekomej ciąży gwiazdy TVN-u. Powodem miał być zaokrąglony brzuszek, podkreślony przez opinającą sukienkę. Mimo, że 43-latka rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, tym razem postanowiła zrobić wyjątek i za pośrednictwem swojego Instagrama odniosła się do plotek o trzeciej ciąży, dodając wymowny wpis.

"Gdy tydzień temu poprowadziłam finał Top Model posypały się komentarze dotyczące mojego brzucha. Nie pierwszy raz, bo już kiedyś czytałam tutaj pytania o ciążę albo o „coś do ukrycia” albo „coś do powiedzenia”. Pytająca/y nie był zainteresowany moją odpowiedzią a przeczenie zbywał/a hasłem „no dobra, dobra, i tak zobaczymy”. W kwestii rozmiarów brzucha, dawno już pożegnałam swój perfekcjonizm, bo przez lata przyprawiał mnie - nomen omen - o jego ból – tak plotki o „zaokrąglonym brzuszku” skomentowała Magda Mołek

W dalszej części wpisu, dziennikarka nie tylko zaprzeczyła plotkom o swojej ciąży, ale także stwierdziła, że nie będzie ulegać panującym normom. Zaapelowała też do wszystkich kobiet, żeby nie dały się presji dzisiejszych czasów i akceptowały siebie takim, jakie są.

"Pozdrawiam Was, Dziewczyny, którym zdarzyło się słyszeć głupie uwagi bądź zauważać badawcze spojrzenia! Nie dajmy się zwariować! Uwolnijmy energię z brzuchów! Dajmy im żyć! Być zmiennymi! KOBIETA ZMIENNĄ JEST? Brzuch też".

SPRAWDŹ TAKŻE: Dawid Woskanin z zespołem Tourette'a wygrał "Top Model 2019". Na czym polega jego choroba?