Magda Mołek jest już po porodzie. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" i jej mąż Maciej Taborowski przywitali na świecie swoje drugie dziecko. Chłopiec czy dziewczynka? Dziennikarka postanowiła od razu zdradzić swoim obserwatorom płeć i imię noworodka. Magda Mołek pochwaliła się narodzinami dziecka na Instagramie, gdzie zamieściła niezwykle słodkie zdjęcie swojej dłoni ściskającej malutką rączkę maleństwa. Fotografię opatrzyła podpisem, w którym ujawniła, że urodziła drugiego syna, który otrzymał na imię Stefan.

Już jakiś czas temu powitaliśmy na świecie nasz drugi Cud, synka Stefana. Dziś przekazuję Wam tę wspaniałą wiadomość, dziękując jednocześnie za wszystkie Wasze dotychczasowe komentarze, pełne dobroci i sympatii. Pięknego weekendu - napisała Magda Mołek.

Magda Mołek urodziła drugie dziecko

Magda Mołek i prawnik Maciej Taborowski wzięli ślub w 2011 roku. Pierwsze dziecko pary - syn Henryk - przyszedł na świat w tym samym roku. Teraz chłopiec doczekał się młodszego brata. Magdzie Mołek i jej mężowi składamy serdeczne gratulacje!

Zdjęcia Magdy Mołek w ciąży znajdziecie w GALERII >>