Magda Mołek przez lata dała się poznać widzom TVN-u jako sympatyczna prezenterka porannego programu "Dzień Dobry TVN" . Dla fanów TVN Style, znana jest natomiast jako bezkompromisowa gospodyni talk-show "W roli głównej". Paradoksem jest, że Mołek jest w nim zawsze na drugim planie. Bo na pierwszym jest jej gość, z którym nie tylko rozmawia na często trudne tematy, ale wspólnie przeżywa również chwile wzruszenia. Mołek nie boi się trudnych pytań, nie boi się też spotkań z "trudnymi" rozmówcami. Sama Edyta Górniak niejednokrotnie chwaliła Magdę Mołek za klasę i rzetelność dziennikarską, co zdaniem wokalistki w dzisiejszych czasach niestety nie jest normą. 

W ostatniej edycji "Małych Gigantów" Magda Mołek wystąpiła w roli mentorki jednej z drużyn. Gwiazda od razu złapała wspólny język z najmłodszymi, bo sama jest matką. O życiu prywatnym prezenterki nie wiemy jednak wiele. Jakiś czas temu w rozmowie z magazynem "Elle" dziennikarka przyznała, że zachowanie prywatności jest dla niej najważniejsze - Pilnuję swojego spokoju i bezpieczeństwa, one są mi najbardziej niezbędne do życia. Jeśli ktoś wchodzi na moje prywatne terytorium, to stawiam granicę. Konsekwentnie od kilku lat. 

Choć nie jest bohaterką skandali, a na okładkach magazynów gości rzadko, od lat utrzymuje się w tzw. pierwszej lidze polskich gwiazd. Zobaczcie, jak na przestrzeni lat się zmieniła.

A tak przy okazji - pamiętacie, że to właśnie Magda Mołek prowadziła pierwszą edycję "Tańca z Gwiazdami"...?

»PRZECZYTAJ TAKŻE: MAGDA MOŁEK: Poluzowałam krawacik