Magda Mołek jest w ciąży! O tym, że wkrótce na świat przyjdzie drugie dziecko 41-letniej prowadzącej "Dzień dobry TVN" dowiedzieliśmy się z jej profilu na Instagramie. Jak prezenterka sama podkreśliła we wpisie, zależało jej bowiem na tym, aby informacja o ciąży przedostała się do fanów i mediów bezpośrednio od niej. Dziennikarce trudno byłoby już bowiem dłużej ukrywać coraz bardziej zaokrąglony brzuch.

- Chciałam, żebyście dowiedzieli się ode mnie. Nie dzielę się zbyt często swoim prywatnym światem, bo w tym całym codziennym szaleństwie potrzebuję mieć coś tylko dla siebie... Ale nie zamierzam ukrywać się przed Wami ze swoim szczęściem, nawet gdybym chciała, byłoby to już niemożliwe - napisała na Instagramie.

ZOBACZ: KYLIE JENNER w ciąży na pierwszym zdjęciu i filmiku od miesięcy. Widać brzuszek! FOTO, WIDEO

Magda Mołek jest w ciąży

Magda Mołek na razie nie zdradziła, który to miesiąc ciąży ani czy jej drugie dziecko to chłopiec czy dziewczynka. Przypomnijmy, że gwiazda stacji TVN wychowuje już jedno dziecko ze znanym prawnikiem Maciejem Taborowskim. Syn o imieniu Henryk przyszedł na świat 11 sierpnia 2011 roku. Magda Mołek na razie nie rezygnuje z pracy w telewizji na żywo. Na drugi dzień po ogłoszeniu ciąży gwiazda jak zwykle z samego rana ma zamiar zjawić się w studiu DD TVN.

Redakcja Gala.pl już teraz składa rodzicom serdeczne gratulacje!