Magda Mołek należy do grona gwiazd, które mocno strzegą swojej prywatności. Wszyscy przyzwyczaili się już więc do sytuacji, że dziennikarka rzadko pojawia się na show-biznesowych i kulturalnych imprezach, a jeśli już to robi, to zjawia się tam sama. Prezenterka w końcu jednak postanowiła zrobić wyjątek. Mołek w poniedziałkowy wieczór przyszła w towarzystwie swojego męża, Macieja Taborowskiego, na galę wręczenia nagród laureatom 27. edycji plebiscytu Paszporty "Polityki". Co ciekawe, to było ich pierwsze wspólne wyjście na warszawskich salonach.

Magda Mołek pokazała męża

43-letnia Magda Mołek i młodszy od niej o dwa lata mąż zostali sfotografowani na ceremonii rozdania Paszportów "Polityki" za 2019 rok w towarzystwie Bożeny i Mariusza Walterów. Stylowa dziennikarka wybrała na tę okazję białą bluzkę w czarne grochy, szerokie spodnie i pasujące do całości czółenka w czarno-białe paski. Stylizację Mołek dopełniła torebka z oryginalnym printem. Mąż prezenterki przyszedł na imprezę w eleganckim granatowym garniturze.

Kim jest mąż Magdy Mołek?

Maciej Taborowski przyszedł na świat 16 grudnia 1978 roku w Łodzi. Jest znanym prawnikiem, który specjalizuje się w prawie Unii Europejskiej i prawie międzynarodowym. Od 2019 roku pełni funkcję zastępcy Rzecznika Praw Obywatelskich. Oprócz tego działa społecznie w Fundacji im. Friedricha Eberta oraz Fundacji "Okularnicy" im. Agnieszki Osieckiej.

Magda Mołek i Maciej Taborowski wzięli ślub w 2011 roku. Mają dwóch synów, Henryka i Stefana.

Zobacz zdjęcia Magdy Mołek z mężem z Paszportów Polityki 2020 w GALERII >>

Sprawdź też: Magda Mołek skomentowała plotki o swojej ciąży. Zamieściła wymowny wpis