Po wielu latach telewizyjnej kariery Magda Mołek przeniosła się do internetu. Od tego roku była gwiazda TVN z powodzeniem prowadzi swój autorski kanał "W moim stylu" w serwisie YouTube oraz (wraz z trenerką kreatywnego seksu Joanną Keszką) podcast "Rozważna i Erotyczna" w aplikacji Empik GO. Piękna dziennikarka ostatnio zalewana jest jednak przez internautów nie tylko pytaniami o swoje najnowsze projekty, ale także bardziej przyziemne kwestie, takie jak pielęgnacja i makijaż. Z tego powodu Mołek postanowiła przyjąć zaproszenie od serwisu ELLE.pl i wystąpić w popularnym cyklu "Kosmetyczka ELLE". Dzięki temu dowiedzieliśmy, jakich kosmetyków używa na co dzień.

Ulubiony podkład Magdy Mołek

Jeden z produktów do makijażu, o który Magda Mołek otrzymuje najwięcej pytań od swoich fanek, to zdecydowanie podkład do twarzy. Dziennikarka znana jest bowiem z tego, że stosuje kosmetyki wysokiej jakości, które skutecznie zakrywają niedoskonałości i subtelnie podkreślają naturalną urodę, ale nie tworzą sztucznego efektu tzw. maski. Czym Magda maluje się, aby uzyskać zachwycający promienny wygląd? Wiemy!

Wybór świeżo upieczonej youtuberki to rozświetlający podkład Flawless Lumière Radiance w odcieniu 3N1 BUFF z oferty marki Laura Mercier.

- On jest już dla mnie za ciemny - śmieje się gwiazda. - To już nie ta pora roku, ale mieszam go sobie, jak potrzebuję, z jaśniejszymi odcieniami - zdradza swój patent.

Jeśli masz ochotę przetestować ulubiony podkład Magdy Mołek, to mamy dla ciebie świetną wiadomość. Flawless Lumière Radiance można aktualnie kupić w popularnej drogerii internetowej w obniżonej cenie.

ZOBACZ TEŻ: Ulubione perfumy polskich gwiazd. Czym pachną Wieniawa, Chodakowska, Rosati, Janiak i inni?