Magdalena Narożna to liderka oraz wokalistka zespołu o nazwie Piękni i Młodzi. Odkąd formacja święci triumfy gwiazda muzyki tanecznej wzbudza spore zainteresowanie mediów - najgłośniej komentowane jest jej życie prywatne, w którym w ostatnim czasie wiele się działo.

Magda Narożna: wiek, wzrost

Magdalena Narożna urodziła się 22 listopada 1988 roku - w tym roku skończy więc 33 lata. W sieci trudno znaleźć dokładne informacje na temat wzrostu piosenkarki.

Magda Narożna: mąż, córka, rozwód

Jej mężem przez siedem lat był Dawid Narożny, współzałożyciel zespołu "Piękni i Młodzi", z którym ma 8-letnią córkę Gabrysię. Para rozstała się w dość burzliwych okolicznościach w 2019 roku, a kilka miesięcy później podjęła decyzję o rozwodzie.

Obecnie partnerem Narożnej jest Krzysztof Byniak, którego poznała jeszcze w szkole podstawowej. Przez wiele lat przyjaźnili się i nigdy nie podejrzewali, że kiedykolwiek połączy ich miłość. Niewykluczone, że zakochani już niebawem staną na ślubnym kobiercu. 32-latka w sierpniu ubiegłego roku zdradziła w jednym z wywiadów, że są już po zaręczynach. 

- Były zaręczyny. W Rzymie. Jeszcze nikt nie wie, tylko rodzina wiedziała. Zaskoczył mnie niemiłosiernie. Do tej pory śmieję się, że się potknął, znalazł ten pierścionek, klęknął i spojrzałam na niego, to musiał się zapytać - wyznała w programie "Pytanie na śniadanie". 

Magda Narożna: Instagram 

Oficjalne konto Magdy Narożnej na Instagramie to @madzia_pim. Profil obserwują na ten moment już ponad 174 tysiące użytkowników popularnego serwisu. 

Zobacz zdjęcia Magdy Narożnej w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TAKŻE: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14": zmiana dnia i pory emisji. Kiedy i o której oglądać nowe odcinki show?