Magdalena Schejbal ogromną popularność zdobyła dzięki roli policjantki Basi w nadawanym przez TVN serialu "Kryminalni". Później aktorka została główną bohaterką w polsatowskich "Szpilkach na Giewoncie", które przyniosły jej nie tylko dużą popularność, ale i spore pieniądze.

Niestety wygórowane finansowe żądania gwiazdy doprowadziły do sprawy sądowej, jaką wytoczył jej producent serialu, a jej współpraca z Polsatem zakończyła się z hukiem. Shejbal dostała jednak od losu kolejną szansę i obsadzono ją w nowym serialu TVN "Mąż, czy nie mąż".

Aktorka pokładała nadzieje, że dzięki nowej, głównej roli jej kariera ponownie nabierze rozpędu. Niestety okazało się, że wcale nie jest tak kolorowo...

Pomimo zapewnień produkcji, serial nie tylko nie jest wiosennym hitem, a wręcz przeciwnie - okazał się klapą.

"Mąż, czy nie mąż" od początku nie cieszył się powodzeniem. Jakby tego było mało, jego oglądalność spada z odcinka na odcinek!

- Serial jest emitowany w najlepszym paśmie, a i tak okazał się klapą. Oglądalność spada z odcinka na odcinek. Choć TVN nie wydał jeszcze oficjalnego komunikatu, aktorzy dostali już informacje, że serial nie pojawi się na jesień w ramówce stacji - zdradziła osoba związana ze stacją.

Wygląda na to, że dla aktorki nie jest łaskawa żadna ze stacji... Może gwiazda powinna rozważyć opcję zrobienia zagranicznej kariery?

Uważacie, że serial "Mąż, czy nie mąż" powinien zostać zdjęty z ramówki TVN?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Magdalena Schejbal - "Za pozowanie z brzuchem płacili śmieszne pieniądze!"