Magda Steczkowska praktycznie od początku kariery w polskim show-biznesie wierna była jednej fryzurze. Krótkie blond włosy stały się po latach praktycznie już jej znakiem rozpoznawczym, a także źródłem internetowych memów. To właśnie głównie ze względu na fryzurę do piosenkarki zaczęto porównywać do żony prezydenta Polski. Żarty z podobieństwa Magdy Steczkowskiej do Agaty Dudy przestały być już jednak aktualne. Wokalistka pochwaliła się w mediach społecznościowych swoją zupełnie nową fryzurą.

Magda Steczkowska w dłuższych włosach

Magda Steczkowska po wielu latach zdecydowała się zaszaleć z wizerunkiem i zapuścić swoje króciutkie włosy. Efekt? Uczestniczka ostatniej edycji "Ameryka Express" jest praktycznie nie do poznania! Profil piosenkarki na Instagramie momentalnie zalała fala pozytywnych komentarzy. Pojawiły się też jednak głosy, że do artystki mimo wszystko o wiele lepiej pasuje jej typowa krótka fryzura.

Młodsza siostra Justyny Steczkowskiej uspokoiła swoich wiernych fanów i wyznała, że nie ma zamiaru za bardzo zapuszczać swoich włosów i z pewnością wkrótce znów je zetnie.

Zobacz, jak Magda Steczkowska wygląda w dłuższych włosach w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Doda i Justyna Steczkowska pogodziły się. Znamy szczegóły!