Jakub Rzeźniczak jest jednym z najpopularniejszych polskich piłkarzy nie tylko za sprawą gry na boisku. Znany ze skomplikowanych relacji z kobietami sportowiec na nowo układa sobie życie u boku Magdy Stępień. Para właśnie spodziewa się swojego pierwszego wspólnego potomka.

Magda Stępień jest w ciąży. Jak się czuje?

Związek z kontrowersyjnym bohaterem świata show-biznesu z pewnością nie jest łatwy. Kuba i Magda są na językach wielu, m.in. z uwagi na małżeństwo Rzeźniczaka z Edytą Zając, którego rozpad obserwowała cała Polska. Piłkarz miał zdradzić żonę, a efektem nowej relacji była ciąża i pierwsze dziecko Kuby. Dziś gwiazdor boiska jest związany z Magdą Stępień. Zapytaliśmy kobietę, jak czuje się w pierwszej ciąży:

Czujemy się już super, Kuba jest przeszczęśliwy, bo właśnie spełnia się jego marzenie, moje również - o założeniu rodziny - mówi nam Magda. Początki nie były łatwe, nie czułam się najlepiej, duży wpływ miała na mnie sytuacja z matką dziecka Kuby. Było mi okropnie przykro, bo to były początki ciąży, a ja bardzo przeżywałam to, co się działo. Dzięki Bogu i dobrej opiece lekarskiej maleństwo rozwija się dobrze. Teraz korzystamy z ostatnich wakacji we dwoje, a już za kilka miesięcy będziemy we trójkę- dodała.

Magda miała prawdopodobnie na myśli trudne relacje Kuby z matką jego pierwszego dziecka.

Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu - mówił jakiś czas temu Jakub w jednym z wywiadów.

SPRAWDŹ TEŻ: Jakub Rzeźniczak o internetowym hejcie: "Bywało tak, że płakałem"