Jeszcze kilka miesięcy temu fani Kuby Rzeźniczaka gratulowali piłkarzowi szczęśliwej miłości. Jego związek z Magdą Stępień kwitł na oczach mediów, jednak ostatnimi czasy sprawy uległy zmianie, a przynajmniej tak można wywnioskować z mediów społecznościowych. Magda pozbyła się zdjęć z Kubą, a ostatnie dni ciąży relacjonowała już sama.

Magda Stępień rodzi. Pokazała wyprawkę

Kilka tygodni temu Magda zamknęła swój profil na Instagramie. Zdjęcia z Kubą zniknęły, a sam sportowiec nie odpowiadał na pytania związane z losami jego związku. Przypomnijmy, że jeszcze w lutym para udzieliła wywiadu "Dzień Dobry TVN", w którym opowiadała o radości z oczekiwania na potomka. Nic nie wskazywało na to, że sytuacja ulegnie zmianie.

SPRAWDŹ: Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień wybrali imię dla syna. Nosi je sporo sławnych piłkarzy!

Kuba i Magda unikają komentowania sytuacji. Przyszła mama wróciła na Instagram, gdzie możemy oglądać już tylko zdjęcia niej samej. W najnowszej relacji zdradza, że jest już na ostatniej prostej do porodu.

Torba spakowana, jest ochrona, mogę rodzić - napisała pod zdjęciem, na którym widać szpitalną wyprawkę i ukochanego psa Magdy. To oznacza, że lada moment możemy spodziewać się kolejnych wieści dotyczących ciąży celebrytki.

Trzymamy kciuki i życzymy dużo zdrowia!