Magda Wójcik to jedna z najbardziej sympatycznych uczestniczek pierwszej edycji "Big Brother" w TVN 7. Już po pierwszych dniach jej pobytu w domu Wielkiego Brata pojawiły się głosy, że 31-latka z Londynu idealnie nadaje się na celebrytkę. Co ciekawe, udało nam się ustalić, że ta ładna i towarzyska dziewczyna ma już sporo przyjaciół wśród znanych postaci polskiego show-biznesu. Pracownica ekskluzywnego butiku to dobra koleżanka m.in. Julii Kuczyńskiej (Maffashion), z którą rok temu bawiła się w Kalifornii na Coachelli.

Festiwale muzyczne, zwłaszcza gdyński Open'er, i towarzyszące im imprezy to zresztą prawdziwy żywioł Magdy. Uczestniczka "Big Brother" bawiła się na nich już m.in. z Julią Wieniawą, Honoratą Skarbek, Radkiem Pestką czy Wujaszkiem Liestyle. To jednak nie wszystko - jednym z najbliższych przyjaciół Magdy Wójcik jest Patryk Spiker, czyli nowy uczestnik emitowanego na MTV programu "Warsaw Shore". Zobacz zdjęcia Magdy Wójcik z jej popularnymi znajomymi w naszej GALERII >>

Kim jest Magda Wójcik z Big Brother?

Magda Wójcik wychowała się w Kielcach. Zaraz po ukończeniu liceum i zdaniu matury wyprowadziła się do Wielkiej Brytanii. Studiowała w Szkocji biotechnologię żywności i uzyskała tam dyplom magistra. Pochodzi z dobrze wykształconej rodziny - jej ojciec jest lekarzem, a matka wykładowcą. Wielką pasją Magdy jest moda, dlatego marzy o stworzeniu autorskiej kolekcji ubrań. Obecnie mieszka i pracuje w Londynie. Przyznaje, że dobrze się tam czuje, ponieważ stolica Wielkiej Brytanii jest miastem tolerancyjnym. Madzia dotarła do ścisłego finału i wygrała wiosenną edycję "Big Brother" w TVN 7.

Dzięki popularności zdobytej w show, profil Magdy Wójcik na Instagramie (@magda.wojcik.bb) obserwuje już prawie 100 tys. użytkowników serwisu.

SPRAWDŹ TEŻ: Magda Wójcik opowiedziała o zmianie płci. Urodziła się chłopcem?