Magda Wójcik po wyjściu z domu Wielkiego Brata intensywnie korzysta z zainteresowania mediów jej osobą. Już dwa tygodnie po zakończeniu ostatniej edycji "Big Brother" TVN wyemitował reportaż o charyzmatycznej zwyciężczyni reality show. Madzia, która obecnie dzieli swoje życie między Wielką Brytanię i Polskę, zaprosiła ekipę programu "Uwaga!" m.in. do swojego apartamentu w Londynie, dokąd przeprowadziła się po ukończeniu studiów w Szkocji.

Mieszkanie Madzi Wójcik w Londynie

Londyńskie mieszkanie Magdy Wójcik znajduje się w podzielonym na apartamenty ponad 100-letnim domu z epoki wiktoriańskiej. Jeśli jednak spodziewaliście się ciężkich kredensów, kryształowych zastaw i rzeźbionego drewna, to możecie się naprawdę zdziwić. W sypialni zwyciężczyni wiosennej edycji "Big Brother 2019" rządzi róż, a półki zapełnione są pluszowymi maskotkami. 31-latka zdradziła, że nadal trzyma tam wiele swoich zabawek z dzieciństwa.

- Nikt by nie pomyślał, że mieszkała tu 30-latka, tylko bardziej 16-latka, ale myślę, że po prostu trzeba być sobą i się tym nie przejmować - podsumowała wygląd swojego pokoju Madzia.

Zobacz zdjęcia z wnętrza apartamentu Magdy Wójcik w Londynie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Magda Wójcik zdradza, na co przeznaczy nagrodę z "Big Brother"