Nagrodą główną w pierwszej edycji "Big Brother" w TVN 7 jest nagroda pieniężna w wysokości 100 tys. zł i samochód marki Mitsubishi. W wyniku głosowania widzów, program wygrała Magda Wójcik, za którą kciuki trzymały takie znane osoby, jak Julia "Maffashion" Kuczyńska i Dawid Kwiatkowski. Na co 31-latka z Londynu postanowiła przeznaczyć wygraną? Zwyciężczyni programu na drugi dzień po wyjściu z domu Wielkiego Brata zdradziła nam, że zamierza wydać pieniądze na spełnienie jednego ze swoich największych marzeń.

- Chciałabym rozwijać swoje pasje. Wcześniej studiowałam biotechnologię żywności, więc to zupełnie nie była moja pasja. Myślę, że wydam pieniądze na coś związanego z modą. Jakaś linia ubrań, czy jakiś butik. Coś bardziej w moim stylu. Brokatowe, unicornowe, kolorowe rzeczy - powiedziała Magda Wójcik w rozmowie z redaktorem Gala.pl, Robertem Choińskim, podczas konferencji prasowej z finalistami "Big Brother 2019".

Madzia myśli też o tym, aby część wygranych pieniędzy przeznaczyć na cel charytatywny.

- Mam dwa koty ze schroniska, więc możliwe, że na schronisko dla kotków i piesków jakaś część pieniędzy zostanie przeznaczona. O reszcie na razie nie myślałam. To są takie dwa główne cele - dodała.

SPRAWDŹ TEŻ: MAGDA WÓJCIK - kim jest zwyciężczyni "Big Brother"? To znajoma Julii Wieniawy, Maffashion i Dawida Kwiatkowskiego [ZDJĘCIA]