Najważniejszy występ naszej reprezentantki podczas finałów to prezentacja w sukni wieczorowej, w której nowo wybrana miss otrzyma koronę Miss World. Zdjęcia z tego wyjątkowego momentu prezentowane są przez media na całym świecie, a nowo wybrana miss i jej suknia stają się tematem nr numer jeden dla portali i magazynów plotkarskich!

ZOBACZ: MISS POLONIA 2017 Zdjęcia finalistek w samych strojach kąpielowych! WOW! [HOT GALERIA]

Magdalena Bieńkowska na konkursie Miss World 2017 zaprezentuje się w bajkowej kreacji zaprojektowanej przez samą… Violę Piekut! Suknię, w której nasz miss będzie wyglądała jak prawdziwa księżniczka, zdobią delikatne hafty i całe mnóstwo kryształków Swarovskiego. Czy dzięki tej kreacji Magdalena Bieńkowska zostanie zauważona na tegorocznej gali finałowej konkursu Miss World? Bardzo na to liczymy i trzymamy za nią mocno kciuki!

Kim jest Magdalena Bieńkowska, Miss Polski 2015?

Magdalena Bieńkowska, czyli Miss Polski 2015, jest studentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Biegle mówi po angielsku. Na co dzień współpracuje z NEW STAGE Model Management, gdzie ma okazję realizować swoją kolejną pasję, jaką jest modelling. Magda na co dzień żyje bardzo aktywnie – uwielbia podróżować i grać w tenisa. Chętnie poznaje nowe miejsca, ludzi i inne kultury, ale w wolnych chwilach z przyjemnością wraca do rodzinnych Mikołajek. Otwarcie przyznaje, że nie przepada za gotowaniem, a jej słabością są słodycze! Mamy nadzieję, że w Chinach, gdzie rozegra się w tym roku finał konkursu Miss World 2017, będzie miała okazję do rozpromowania polskich wuzetek, kremówek i pączków!