Magdalena Boczarska ma teraz niewątpliwi swoje 5 minut! Aktorka wraca na duży ekran filmem "Sztuka kochania” w reżyserii Marii Sadowskiej. Wczoraj odbyła się premiera obrazu wyprodukowanego przez Piotra Woźniaka-Staraka. Film opowiada historię Michaliny Wisłockiej – autorki kultowej książki pod taki samym tytułem i królowej polskiej seksuologii. Królową czerwonego dywanu można by określić za to wczoraj Boczarską. Aktorka nie tylko zadała szyku, ale i po raz kolejny udowodniła, że jest świetną ambasadorką polskiej mody z najwyższej półki! Bo o tym, że jest świetną aktorką, wiemy przecież od dawna.

HOT GALERIA: MAGDALENA BOCZARSKA, MARIA SADOWSKA I INNE GWIAZDY na najgłośniejszej premierze roku!

Magdalena Boczarska pojawiła się wczoraj wieczorem na premierze "Sztuki kochania" w towarzystwie swojego chłopaka, aktora Mateusza Banasiuka. Bez dwóch zdań aktorka swoim pojawieniem się skradła show pozostałym gwiazdom. Boczarska nie tylko promieniała i rozdawała naokoło uśmiechy, ale i błyszczała na czerwonym dywanie. I to dosłownie!

 

Odtwórczyni roli Michaliny Wisłockiej w "Sztuce Kochania" wybrała na tę wyjątkową okazję beżową sukienkę z kolorowymi aplikacjami z cekinów od Gosi Baczyńskiej, projektantki, z którą jest zaprzyjaźniona od lat. Ta kreacja była strzałem w dziesiątkę! Szczególnie, że wcześniej nie widzieliśmy jej w kolekcjach Baczyńskiej. Suknia została przygotowana specjalnie na tę okazję! Jakie były jej główne zalety?

ZOBACZ TEŻ: PIOTR WOŹNIAK-STARAK wygłosił (bardzo) kontrowersyjne przemówienie na premierze „Sztuki Kochania”

Odkryte plecy, kolorowy pasek, efektowne zdobienia delikatnymi cekinami, seksowna przezroczystość użytych materiałów oraz nieczęsto spotykana na czerwonym dywanie długość, która świetnie współgrała z sandałami na cienkich paskach i z prostą fryzura. Dodatkiem do sukienki od Gosi Baczyńskiej była dyskretna biżuteria marki APART. Aktorka wyglądała romantycznie i uroczo, a jej partner nie mógł oderwać od niej wzroku. Tak samo jak dziesiątki fotoreporterów!

Magdalena Boczarska wyglądała tego wieczoru naprawdę olśniewająco! Czy zaczaruje nas również w filmie "Sztuka kochania”? Ten zobaczycie w kinach już od jutra!

Zobaczcie jego NAJNOWSZY TRAILER BEZ CENZURY

Wygląda obiecująco?