Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk są razem od trzech lat. Ich związek był niemałym zaskoczeniem w polskim show-biznesie. Dlaczego? Banasiuk jest bowiem młodszy od swojej ukochanej o osiem lat. Co więcej, przez dłuższy czas Mateusz Banasiuk uważany był za podrywacza. To się jednak zmieniło, gdy u jego boku pojawiła się Boczarska. Dziś najtrudniejsze chwile aktorzy mają za sobą. Parę miesięcy temu pojawiły się plotki, że Magdalena Boczarska jest w ciąży, a teraz wszystko wygląd na to, że para zdecydowała się na kolejny poważny krok - Boczarska i Banasiuk planują stanąć przed ołtarzem i wkrótce wziąć ślub! 

Magdalena Boczarska już wkrótce spełni swoje marzenie. Jak donosi Fakt, aktorka już długi czas namawiała Banasiuka do założenia rodziny. Gdy dowiedzieli się o zbliżających się narodzinach dziecka, podobno postawiła sprawę jasno - chce stabilizacji i bezpieczeństwa dla ich pociechy. Z informacji tabloidu wynika, że Mateusz Banasiuk stanął na wysokości zadania i chce podjąć się dojrzałej roli ojca oraz męża:

"On wszystko przemyślał i obiecał, że po narodzinach dziecka się wyciszy. Mówi kumplom, że skoro Magda chce ślubu to musi teraz zachować się jak facet i stworzyć swojemu dziecku porządny dom. Planują uroczystość w przyszłym roku, bo Magda nie chce brać teraz ślubu z brzuszkiem " - donosi Fakt.

Na wspólnych zdjęciach z eventów czy z wakacji widać, że Banasiuk i Boczarska są w sobie bardzo zakochani. Magdalena przeżywa teraz rozkwit kariery z powodu wielkiego sukcesu filmu"Sztuka Kochania" o Michalinie Wisłockiej. Jednak podczas ciąży na pewno będzie chciała trochę odpocząć od pracy i show-biznesu. Zasłużyła na to!

Przyszłej mamie oraz przyszłej parze młodej serdecznie gratulujemy!