Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk są razem od pięciu lat. Ich związek był niemałym zaskoczeniem w polskim show-biznesie. Dlaczego? Banasiuk jest bowiem młodszy od swojej ukochanej o osiem lat. Co więcej, przez dłuższy czas aktor uważany był za podrywacza. To się jednak zmieniło, gdy u jego boku pojawiła się Boczarska. Dziś najtrudniejsze chwile aktorzy mają za sobą. Pod koniec 2017 roku Boczarska i Banasiuk zostali rodzicami synka Henia. Czy teraz zdecydowali się na kolejny poważny krok i stanęli na ślubnym kobiercu?

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk wzięli ślub?

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk wzięli ślub? Jak donosił jakiś czas temu Fakt, aktorka od dawna namawiała partnera na założenie rodziny. Gdy zostali rodzicami, podobno postawiła sprawę jasno - chce stabilizacji i bezpieczeństwa dla ich pociechy. Z informacji tabloidu wynika, że Mateusz Banasiuk stanął na wysokości zadania i postanowił podjąć się dojrzałej roli ojca oraz męża.

"On wszystko przemyślał i obiecał, że po narodzinach dziecka się wyciszy. Mówi kumplom, że skoro Magda chce ślubu to musi teraz zachować się jak facet i stworzyć swojemu dziecku porządny dom. Planują uroczystość w przyszłym roku, bo Magda nie chce brać teraz ślubu z brzuszkiem" - mówił znajomy pary w 2017 roku.

Na najnowszych fotografiach Magdaleny Boczarskiej widać, że aktorka nosi obrączkę na palcu serdecznym prawej ręki. Od razu pojawiła się fala gratulacji dla gwiazdy i Mateusza Banasiuka: "Piękna obrączka", "Za mąż Madzia wyszła! Gratulacje". Fani pary na szczęśliwe nowiny muszą jednak jeszcze poczekać. Aktorka w komentarzu napisała, że obrączka była... rekwizytem do sesji:

"Ładnie człowieka wystylizują do zdjęć i od razu zamieszanie. Obrączka do stylizacji" - napisała aktorka.

Zdjęcia Magdy Boczarskiej z obrączką obejrzycie w naszej galerii --->