Magdalena Boczarska urodziła - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. O ciąży aktorki mówiło się od późnej wiosny. Ale dopiero z czasem Boczarska potwierdziła swój stan błogosławiony zdjęciem na Instagramie, na którym po raz pierwszy można było zauważyć jej zaokrąglony ciążowy brzuszek. I choć aktorka bardzo chroni swojej prywatności, to jednak od czasu do czasu dawała się namówić na małe wyznania dotyczące ciąży. Podczas tegorocznych Róż Gali Boczarska opowiedziała nam nawet o tym, jak się czuje w przededniu porodu oraz jakim partnerem jest jej chłopak i ojciec dziecka – Mateusz Banasiuk. Wywiad z aktorką znajdziecie TUTAJ. A imię dziecka Boczarskiej i Banasiuka zdradzamy poniżej.

HOT NEWS: JOANNA KRUPA zaręczyła się z nowym partnerem po dwóch miesiącach znajomości!Magdalena Boczarska urodziła!

W niedzielę, 17 grudnia, doszły do nas wieści, że Magdalena Boczarska trafiła do jednego z warszawskich szpitali, gdzie około południa zaczął się poród. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, gwiazda urodziła zdrowego synka. Podobno aktorka i jej partner wybrali dla swojego pierworodnego dziecka imię Henryk. Takie same staropolskie imię nosi starszy syn Kasi Zielińskiej, która w ostatnich dniach również została mamą – w tym wypadku jednak po raz drugi. Aktorka również doczekała się w ten weekend syna. Imię Henryk nadali swoim synom także Ola i Michał Żebrowscy oraz Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell.

ZOBACZ: KATARZYNA ZIELIŃSKA urodziła drugie dziecko! Syn czy córka? Wiemy! [ZDJĘCIA]

Magdalenie Boczarskiej i Mateuszowi Bansiukowi gratulujemy szczęśliwego rozwiązania i już nie możemy się doczekać pierwszych zdjęć ich maleństwa ;-) Myślicie, że wkrótce je pokażą?