"Sztuka kochania" Marii Sadowskiej to najbardziej wyczekiwany film tego roku. Nic dziwnego, że na jego oficjalnej premierze zjawił się tłum gwiazd. Kto zatem przyszedł do Multikina w warszawskich Złotych Tarasach na pokaz filmu o Michalinie Wisłockiej?

Na głośnej i długo wyczekiwanej premierze pojawili się m.in. Agnieszka i Piotr Woźniakowie Starakowie (Piotr jest producentem "Sztuki Kochania"), Magdalena Boczarska (odtwórczyni głównej roli) oraz Mateusz Banasiuk, a także Danuta Stenka, Anna Dereszowska, Piotr Adamczyk, Dorota Gardias, Kamilla Baar, Anna Czartoryska z mężem, Borys Szyc z dziewczyną, Tomasz Kot, Agnieszka Włodarczyk, Paulina Krupińska, Katarzyna Kolenda Zaleska, Natalia Nykiel, Małgorzata Rozenek-Majdan ze swoim mężem Radosławem Majdanem oraz wiele innych gwiazd.

ZOBACZ TEŻ: "SZTUKA KOCHANIA" - nowy trailer bez cenzury i nowe zdjęcia z filmu

Oczy wszystkich tego wieczoru były skierowane oczywiście na reżyserkę oraz odtwórczynię głównej roli Michaliny Wisłockiej. Maria Sadowska, która stanęła za kamerą "Sztuki kochania", pojawiła się na wydarzeniu w zestawie w pasy. Wyglądała świetnie!

Równie dobrze prezentowała się tego wieczoru Magdalena Boczarska, która pojawiła się na premierze u boku swojego chłopaka – Mateusza Banasiuka. Para w końcu pozowała razem do zdjęć! Od dawna wiadomo, że Boczarska i Banasiuk są parą, ale bardzo rzadko pojawiają się gdzieś razem. Odtwórczyni roli Michaliny Wisłockiej wybrała na tę okazję koronkową sukienkę w kolorowe aplikacje z cekinów projektu Gosi Baczyńskiej.

POLECAMY TEŻ: "SZTUKA KOCHANIA" Zapowiedź filmu o Michalinie Wisłockiej! W roli głównej Magdalena Boczarska

Przy okazji premiery warto wspomnieć, że współproducentem filmu "Sztuka Kochania", jest mąż Agnieszki Woźniak Starak- Piotr, który to podczas premiery wygłosił okazjonalne przemówienie. Woźniak-Starak jest właścicielem domu produkcyjnego Watchout Productions, który ma na swoim koncie m.in. sukces filmu "Bogowie". Muzykę do "Sztuki Kochania" napisał nie tylko przystojny, ale i niezwykle zdolny Radzimir Dębski. Jego również nie zabrakło na premierze filmu. Towarzyszyła mu dziewczyna, modelka Klaudia Wróbel.

Kto jeszcze pojawił się na premierze? I kto zadał szyku na czerwonym dywanie? Sprawdźcie w naszej GALERII