Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk są razem od prawie dwóch lat. Ich związek był niemałym zaskoczeniem w polskim show-biznesie. Dlaczego? Aktor jest młodszy od swojej ukochanej o osiem lat. Co więcej przez dłuższy czas Mateusz Banasiuk uważany był za podrywacza. To się jednak zmieniło, gdy u jego boku pojawiła się Boczarska.

Dziś najtrudniejsze chwile aktorzy mają za sobą. Jakiś czas temu podejrzewano, że para się rozstała. Okazało się, że to tylko plotki. Aktorzy mieli wiele zobowiązań zawodowych, które sprawiły, że mniej czasu mogli poświęcać sobie. Para zaprzeczyła plotkom o rozstaniu wspólnym zdjęciem.

ZOBACZ: MAGDALENA BOCZARSKA I MATEUSZ BANASIUK Ich zwiażek przechodzi kryzys? Rozstaną się?

Na początku roku zakochani wybrali się na wspólne wakacje do Kenii. Wyjątkowymi zdjęciami z wyprawy pochwalili się na Facebooku i Instagramie. To były pierwsze wspólne wakacje gwiazd. Na krótki wypoczynek jakiś czas temu para wybrała się do Wenecji, gdzie wraz z Agnieszką Szulim i Piotrem Woźniakiem-Starakiem świętowali ich ślub. 

ZOBACZ: MAGDALENA BOCZARSKA I MATEUSZ BANASIUK Polecieli razem na wakacje do Kenii! Mamy zdjęcia!

Niestety w wyniku wielu aktorskich projektów para jak na razie spędza czas osobno. Mateusza Banasiuka mamy okazję oglądać w kolejnej, już szóstej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie miał okazję wcielić się między innymi w Toma Jonesa.

ZOBACZ: Twoja Twarz Brzmi Znajomozobacz metamorfozy z drugiego odcinka show [ZDJĘCIA]

Natomiast Magdalena Boczarska postanowiła pojechać na wypoczynek z przyjaciółką. Panie wypoczywają w Rzymie. Aktorka już pochwaliła się kilkoma pięknymi zdjęciami z wyjazdu. Na jednym z nich pozuje przy Fontannie di Trevi.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądają wakacje Magdaleny Boczarskiej!