Magdalena Boczarska może urodzić lada dzień. Pomimo bardzo zaawansowanej ciąży aktorka przyjęła nasze zaproszenie i 20.listopada 2017 wraz plejadą polskich gwiazd zjawiła się w centrum kongresowym Ufficio Primo w Warszawie, aby wziąć udział w Różach Gali 2017. Aktorka podczas uroczystej gali odebrała nagrodę w kategorii Film i przyjęła statuetkę z rąk ubiegłorocznego laureata - Andrzeja Seweryna. Gwiazda nie kryła zaskoczenia, ale i wzruszenia. Co ciekawe, była to jej pierwsza nominacja do Róż Gali i od razu udało się jej zdobyć statuetkę!

ZOBACZ: MAGDALENA BOCZARSKA tuż przed porodem na Różach Gali 2017 [FOTO]

Zaraz po gali udało nam się porozmawiać z gwiazdą i o tym, jakie znaczenie w jej życiu miał film ”Sztuka kochania”, za który została nagrodzona Różą Gali. Co nam o nim powiedziała?

Podczas wywiadu udało nam się także namówić gwiazdę na małe zwierzenia w kwestii jej ciąży. Zapytaliśmy Magdę o termin porodu i płeć dziecka, które przyjdzie na świat już lada dzień! Jak gwiazda zareagowała na te pytania? I w jak ciepłych słowach opisała swojego partnera Mateusza Banasiuka? Musicie to zobaczyć w naszym WIDEO: