Magdalena Boczarska jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Można było ją zobaczyć w wielu filmach, takich jak chociażby "Testosteron", "Lejdis", "Różyczka" czy ostatnio "Sztuka kochania", za którą aktorka odebrała Różę Gali 2017. Gwiazda od lat spotyka się z kolegą po fachu, Mateuszem Banasiukiem, z którym spodziewa się swojego pierwszego dziecka. To ma się pojawić na świecie jeszcze w tym roku. Czy to oznacza, że Magdalena Boczarska na dobre znika z serialu „Druga szansa”?

Magdalena Boczarska odchodzi z "Drugiej szansy"?

Aktorka właśnie odniosła się do plotek na ten temat w porannym paśmie „Dzień Dobry TVN”. Co Magdalena Boczarska powiedziała na temat swojej roli w serialu TVN?

„Mam nadzieję, że decyzja o końcu mojego wątku nie jest tak do końca oficjalna, bo byłoby mi strasznie przykro. Nie jest tajemnicą, że jestem w zaawansowanej ciąży. Nie dało się tego pogodzić. Ustaliliśmy, że tak będzie po prostu bezpieczniej, ale z absolutnym założeniem, że wracam. Jednak jak będzie? Zobaczymy…”

Magdalena Boczarska - kim jest w "Drugiej szansie"?

Przypomnijmy, Magdalena Boczarska w serialu „Druga szansa” już od 4 sezonów gra aktorkę Sarę Daymer. Serialowa Sara to znana polska celebrytka. Jest na absolutnym topie: jej kariera kwitnie, jej twarz jest rozpoznawalną ikoną polskiego przemysłu filmowego. Sara jest na takim etapie kariery, że nie musi chodzić na castingi – to producenci ustawiają się do niej w kolejce z propozycjami.

ZOBACZ: MAGDALENA BOCZARSKA NA RÓŻACH GALI Odpowiada na pytania: Kiedy poród? Będzie syn czy córka? [WIDEO]

Magdalena Boczarska w tej chwili jest na bardzo podobnym etapie swojej kariery. Czy ciąża nie pokrzyżuje jej szyków zawodowych? Liczymy, że po dłuższym czasie spędzonym z dzieckiem aktorka wróci na zawodowe szczyty! Już dziś bardzo jej tego życzymy!