Magdalena Boczarska odchodzi z "Drugiej szansy". To niestety bardzo zła wiadomość nie tylko dla fanów aktorki, ale także dla widzów serialu TVN, którzy polubili postać granej przez nią Sary Daymer. Jak udało się ustalić gazecie "Fakt", gwiazda zwróciła się bowiem do producentów i scenarzystów "Drugiej szansy" o usunięcie jej wątku z serialu. Decyzja Magdaleny Boczarskiej o odejściu z hitowej produkcji związana jest ściśle z przełomowymi wydarzeniami w jej życiu prywatnym. Przypomnijmy, że w grudniu 2017 roku aktorka i jej życiowy partner Mateusz Banasiuk przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko, syna Henryka. To właśnie ze względu na ciążę i opiekę nad chłopcem serialowa Sara przestała pojawiać się na planie produkcji. Choć więc Boczarska nadal widnieje w czołówce serialu, niestety nie zobaczymy jej już w ani jednym odcinku najnowszego, piątego już sezonu "Drugiej szansy".

Boczarska odchodzi z "Drugiej szansy"

Informacje o odejściu Magdaleny Boczarskiej z serialu "Druga szansa" zostały już potwierdzone przez twórców serialu.

Magda została mamą i teraz skupia się na tym. Przyjęliśmy tę wiadomość z wielkim bólem serca, ale to rozumiemy i życzymy jej spełniania się w najważniejszej roli jej życia jaką jest macierzyństwo - powiedziała Adrianna Przetacka, producentka serialu "Druga szansa".

Będziecie tęsknić za postacią Sary Daymer w "Drugiej szansie"? Zdjęcia Magdaleny Boczarskiej w serialu możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>