Magdalena Boczarska po raz pierwszy od urodzenia dziecka pojawiła się na czerwonym dywanie. Aktorka, która zaledwie w połowie grudnia została mamą Henryka, wraz ze swoim partnerem, aktorem Mateuszem Banasiukiem, pojawiła się na dużej i prestiżowej gali Bestsellery Empiku 2017 w warszawskim studiu ATM. Boczarska na gali Empiku reprezentowała twórców filmu „Sztuka kochania”, w którym zagrała główną rolę. Film był nominowany do nagrody, jednak ostatecznie w tej kategorii zwyciężył Patryk Vega i "Pitbull. Niebezpieczne Kobiety". Boczarska i Banasiuk nie stracili jednak dobrego humoru. Pozując fotoreporterom chętnie okazywali sobie czułości. Banasiuk nie opuszczał swojej partnerki praktycznie na krok. Zobaczcie w naszej GALERII, jak pięknie razem wyglądali!

Magdalena Boczarska po raz pierwszy od porodu na czerwonym dywanie

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk pozwali chętnie fotoreporterom na tzw. ściance. Cała ich uwaga była oczywiście skupiona na Magdalenie, która raptem w półtora miesiąca po ciąży wygląda naprawdę świetnie. Gwiazda nie tylko na prawo i lewo rozdawała czarujące uśmiechy, ale i zachwycała swoją smukłą sylwetką, o której większość świeżo upieczonych mam może jedynie pomarzyć! Magdalena postawiła na czerwono-czarny zestaw. Miała na sobie jedwabną czarną bluzkę koszulową, czerwone skórzane spodnie i czarne zamszowe botki. Stylizację aktorki uzupełniły mała czarna torebka i dyskretna biżuteria.

ZOBACZ: BESTSELLERY EMPIKU 2017 Gwiazdy na czerwonym dywanie. Kto się pojawił?

Jak Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk prezentowali się na czerwonym dywanie podczas gali Bestsellery Empiku 2017? Koniecznie zobaczcie w naszej GALERII! Czyż nie są uroczy? ;-)