Ciąża bez wątpienia służy Magdalenie Boczarskiej, która z tygodnia na tydzień wygląda coraz promienniej! Piękna aktorka i partnerka Mateusza Banasiuka zamieściła właśnie na swoim Instagramie nowe zdjęcie w jesiennej scenerii i, co ciekawe, dość letniej stylizacji. Magda Boczarska jakby niechcący pozuje uśmiechnięta i zrelaksowana w promieniach słońca i musimy przyznać, że wygląda naprawdę atrakcyjnie! 

Magdalena Boczarska - Instagram

Co jednak najważniejsze, na zdjęciu wrzuconym na Instagram wyraźnie widać już zaokrąglony, ciążowy brzuszek Magdy Boczarskiej, co oczywiście nie umknęło uwadze jej fanów którzy od razu zaczęli miło i pochlebnie komentować tę fotkę gwiazdy! Co pisali pod pierwszym ciążowym zdjęciem gwiazdy?

Hmmm…. bluzeczka jakoś „dziwnie” układa się na brzuszku! Pozdrawiam

W końcu cos widać, super, gratuluję!

Madzialeno, jakaś Ty pięknaaaaa ! Widać, że ciąża Ci słuuuuży!

Jaki ładny brzuszek. Niech rośnie coraz większy, zdrowszy i piękniejszy!

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk czekają na...

To instagramowe zdjęcie jest pierwszym na jej profilu, na którym gwiazda z własnej woli pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Nie zmienia to faktu, że jej ciążowe zdjęcia już od kilku dobrych tygodni krążą po mediach. Niedawno partnerka Mateusza Banasiuka pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Gdyni, na którym wystąpiła w opinającej sylwetkę, białej kreacji, która podkreśliła i uwydatniła jej krągłości. Wówczas zachwytom nad jej sylwetką i formą również nie było końca!

ZOBACZ: MAGDALENA BOCZARSKA w niezwykle odważnej sesji zdjęciowej! Pokazała sporo ciała. Widać brzuszek ciążowy? [GALERIA]

Magda Boczarska w wersji casualowej prezentuje się jednak równie dobrze jak na najelegantszych czerwonych dywanach. Jak aktorka podoba Wam się w tej odsłonie? Zajrzyjcie do naszej GALERII i oceńcie sami!