Magdalena Boczarska pokazała swoje zdjęcie sprzed 20 lat. Dzięki klimatycznej czarno-białej fotografii, która znalazła się na profilu aktorki na Instagramie dowiadujemy się, że partnerka Mateusza Banasiuka i świeżo upieczona mama chłopca o imieniu Henryk była dość mroczną nastolatką. Internauci obserwujący Magdę Boczarską na Instagramie zwrócili uwagę na różne aspekty tego starego zdjęcia gwiazdy. Co ciekawe, najwięcej komentarzy fanów mówi  o tym, że... Magdalena Boczarska wygląda teraz o wiele lepiej niż 20 lat temu!

- Ło matko, czyli dla kazdego jest nadzieja
- Młoda i piękna ale jakby starsza siostra
- Zdecydowanie czas Ci służy!
- Niby młodsza A jakby starsza ;)
- Dlaczego w wieku 20 lat wygladalysmy jak wlasne ciotki :) pozdrawiam

Niektórzy fani odtwórczyni roli Michaliny Wisłockiej w filmie "Sztuka kochania" wyrazili też spore zdziwienie faktem, że 19-letnia wówczas aktorka pozowała do zdjęcia z papierosem w dłoni.

Ty naprawdę jarałaś? Pewnie Radomskie albo Carmeny!!!?

ZOBACZ: MAGDALENA BOCZARSKA odchodzi z "Drugiej szansy"! Co z postacią Sary?

Stare zdjęcie Magdaleny Boczarskiej na Instagramie

Zgadzacie się z opinią internautów komentujących stare zdjęcie Magdaleny Boczarskiej na Instagramie, że aktorka obecnie prezentuje się lepiej niż we wczesnej młodości? Aktualne zdjęcia gwiazdy oraz archiwalną fotkę, która wzbudziła takie zamieszanie w sieci możecie obejrzeć w naszej GALERII  >>>