Przez cały okres ciąży Magdalena Boczarska nie afiszowała się ze swoim ciążowym brzuszkiem. Konsekutywnie nie udzielała też zbyt wielu wywiadów na temat swojego stanu błogosławionego. Informacja o narodzinach małego Henia dotarła z opóźnieniem do fanów aktorskiej pary. Młodzi rodzice chcieli zachować ten wyjątkowy moment tylko dla siebie. Gala.pl jako pierwsza dotarła do informacji o porodzie aktorki i jako pierwsi podaliśmy ją do informacji.

ZOBACZ: MAGDALENA BOCZARSKA urodziła syna! Znamy jego imię! [EXCLUSIVE]

Dopiero teraz, po kilku tygodniach od porodu Magda zdecydowała się w końcu pokazać zdjęcie ze swoim synkiem. Aktorka zrobiła to przy okazji wielkiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na zdjęciu, które gwiazda dodała na Instagram, możemy zobaczyć Magdę Boczarską bez makijażu oraz wózek, w którym śpi mały Henio. Mimo dużych nadziei fanów, gwiazda nie zdecydowała się jednak pokazać jego twarzy…

Na wózku chłopca widzimy za to słynne serduszko WOŚP. W dniu finału Wielkiej Orkiestry Magda Boczarska pokusiła się o krótki wpis na temat akcji Jurka Owsiaka:

"Dzisiaj 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!! W tym roku orkiestra gra w celu szczególnie mi bliskim! Dla noworodków, by wyrównać ich szanse w leczeniu na starcie! Popieramy całym sercem!" - napisała dumna aktorka.

Jak Magda Boczarska wygląda na pierwszy zdjęciu po porodzie? Zobaczcie w naszej GALERII ;-)