Magdalena Boczarska postanowiła wykorzystać rosnące zainteresowanie swoją osobą i zdecydowała się na udział w sesji dla ostatniego wydania magazynu K MAG. Na zdjęciach autorstwa Adama Plucińskiego 38-letnie gwiazda „Różyczki” i głośnej ostatnio „Sztuki kochania” pozuje w odważnych stylizacjach, odsłaniając nogi, piersi oraz brzuch. Jak się jednak okazuje, w sesji dla K MAGA nie widać, aby aktorka była w ciąży. Wynika z tego, że zdjęcia te musiały powstać, zanim jeszcze Magda dowiedziała się o ciąży lub była dopiero w jej pierwszym stadium.

ZOBACZ: MAGDALENA BOCZARSKA I MATEUSZ BANASIUKpo trzech latach związku biorą ślub? Boczarska jest w ciąży!

Sesja Magdaleny Boczarskiej wywołała sporo zamieszania w sieci. Najwięcej kontrowersji wzbudziła fotografia, na której gwiazda pozuje w sukience Dawida Wolińskiego. Fotką tą aktorka podzieliła się na swoim Instagramie. Jak Wam się ona podoba? I co myślicie o reszcie zdjęć? Znajdziecie je naszej GALERII FOTO ;-)

Czy przez udział w tej sesji aktorka zostanie zapamiętana jako czołowa polska prowokatorka? Swoją droga, ciekawe, co o tej sesji myśli partner Magdy Boczarskiej, Mateusz Banasiuk…?

 

#me #new #cover @kmag_magazine @adamplu2 #photography @dawid_wolinski

Post udostępniony przez Magdalena Boczarska (@magdalena_boczarska) 6 Sie, 2017 o 8:12 PDT