W poniedziałkowy wieczór w warszawskim hotelu Marriott odbyła się doroczna gala Doskonałość Roku Twojego Stylu. Już po raz szesnasty jury, w którym znalazły się topowe polskie aktorki, dziennikarki i gwiazdy estrady, wybrało "najlepsze kosmetyki roku", które od tej pory będą mogły szczycić się mianem kosmetyków rekomendowanych przez gwiazdy oraz miesięcznik Twój Styl.

HOT NEWS: NOWA KOLEKCJA MMC Wybraliśmy 15 najlepszych sylwetek

Na corocznej gali, zorganizowanej z okazji ogłoszenia zwycięzców, pojawiły się nie tylko członkinie jury, ale także gwiazdy ciekawe rozstrzygnięcia plebiscytu. Na czerwonym dywanie pojawiły się aktorki Magdalena Cielecka i Edyta Olszówka oraz Agnieszka Grochowska, która pokazała się publicznie po raz pierwszy od urodzenia drugiego dziecka.

ZOBACZ: AGNIESZKA GROCHOWSKA po raz drugi została mamą! Chłopiec czy dziewczynka?

Na ściance fotoreporterom pozowały również inne panie, niekoniecznie związane ze sceną teatralną. Na wydarzenie przybyły także m.in. Monika Olejnik, Bogna Sworowska, Katarzyna Burzyńska, Beata Sadowska, Mariola Bojarska-Ferenc, Ewa Wojciechowa, projektantka Joanna Klimas i bizneswoman Dorota Soszyńska.

ZOBACZ TEŻ: GWIAZDY NA PREMIERZE FILMU "ZWIERZĘTA NOCY" Rita Ora, Amy Adams, Jack Gyllenhaal, Amber Valetta

Co ciekawe, na gali nie zabrakło także stylowych mężczyzn, których dumnie reprezentował modny Robert Kupisz oraz szykownych par. Ze swoimi żonami przybyli Artur Żmijewski i Piotr Polk.

Kto Waszym daniem prezentował się tego wieczoru najlepiej?