Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są razem, nie ma już co do tego wątpliwości! Para pojawiła się wczoraj na ślubie Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony, a do sieci trafiły ich wspólne zdjęcia z uroczystości. O romansie 47-letniej aktorki i młodszego od niej o 16 lat aktora, mówi się od początku 2019 roku. Jak informował Super Express, para spotyka się od sylwestra, ale początkowo utrzymywała swój związek w ścisłej tajemnicy. Na ich profilach na Instagramie przez osiem miesięcy nie pojawiło się ani jedno wspólne zdjęcie, chociaż Cielecka i Gelner dawali fanom wskazówki, że są razem, m.in. publikując fotografie z tych samych miejsc podczas wakacji w Grecji.

Cielecka i Gelner na weselu Zborowskiej i Wrony

Pierwsze wspólne zdjęcie Magdaleny i Bartosza Gelnera opublikował na Instagramie Robert Kupisz. Projektant wrzucił do sieci zdjęcie z parą, gdy cała trójka siedzi wspólnie przy weselnym stole. Niedługo później pojawiła się kolejna fotografia, na której możemy zobaczyć Cielecką i Gelnera, tym razem udostępniona przez Łukasza Jemioła. 

Magdalena Cielecka nie ma szczęścia w miłości, ale też nigdy nie ukrywała, że życie z nią jest bardzo wymagające. Aktorka lubi nowe wyzwania i żyje w ciągłym biegu - potrzebuje więc partnera, który dorówna jej kroku:

„Moi mężczyźni w chwili rozstania... płaczą. Ale nie żałują wspólnych chwil. Mówią, że jestem wyzwaniem. Że niełatwo ze mną żyć, ale warto się pomęczyć. Nikt nie powiedział, że czas spędzony ze mną był stracony” - mówiła aktorka w jednym z wywiadów.

Czy Bartosz Gelner sprosta temu wyzwaniu?

Zdjęcia Cieleckiej i Gelnera obejrzycie w naszej GALERII.