Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner nie są już razem. O ich romansie media rozpisywały się od początku 2019 roku. Według redaktorów "Super Expressu" para spotykała się od sylwestra, ale początkowo utrzymywała swój związek w ścisłej tajemnicy. Na ich profilach na Instagramie nie pojawiło się ani jedno wspólne zdjęcie, chociaż Cielecka i Gelner dawali fanom wskazówki, że są razem, m.in. publikując fotografie z tych samych miejsc podczas wakacji w Grecji. Po raz pierwszy pojawili się razem na ślubie Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony, a do sieci trafiły ich wspólne zdjęcia z uroczystości.

Gelner i Cielecka rozstali się?

Pierwsze wspólne zdjęcie Magdaleny i Bartosza Gelnera opublikował na Instagramie Robert Kupisz. Projektant wrzucił do sieci zdjęcie z parą, gdy cała trójka siedzi wspólnie przy weselnym stole. Niedługo później pojawiła się kolejna fotografia, na której możemy zobaczyć Cielecką i Gelnera, tym razem udostępniona przez Łukasza Jemioła. I chociaż wyglądali na szczęśliwych, jak donosi jeden z tygodników, związek 48-letniej aktorki i młodszego od niej o 16 lat aktora należy już do przeszłości.

O tym, że Cielecka i Gelner nie są razem mówiło się już po gali Orłów, na której aktorka pojawiła się sama. I choć żadne z nich nie potwierdziło rozstania, tygodnik "Na żywo" donosi, że ich związek to już przeszłość. Ma to potwierdzać osoba z bliskiego otoczenia pary.

- Magda i Bartosz nie są już parą. Przestali się dogadywać. Teraz oboje są sami - mówi źródło tygodnika.

ZOBACZ TEŻ: MAGDALENA CIELECKA i młodszy o 16 lat Bartosz Gelner są razem? "Spotykają się od sylwestra"