Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są parą? Aktorka niedawno zakończyła swój pięcioletni związek z Dawidem Wajntraubem. Z byłym partnerem poznała się na weekendzie majowym w 2013 roku w Tel Avivie, gdzie pojechała odpocząć. Podczas zwiedzania Ziemi Świętej poznała Dawida, który był przewodnikiem po tym miejscu. Między nimi narodziło się gorące uczucie i to dla polskiej aktorki, Wajntraub postanowił przenieść się do Polski. Para wystąpiła nawet razem na okładce Newsweeka. Nie wiadomo, dlaczego ich drogi się rozeszły, ale jak donosi Super Express, aktorka znalazła już pocieszenie w ramionach o 16 lat młodszego Bartosza Gelnera.

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner spotykają się?

Magdalena Cielecka nie ma szczęścia w miłości. Jej słabością są ewidentnie mężczyźni niestali w uczuciach, z którymi w przeszłości tworzyła dosyć burzliwe związki. Po relacjach z Andrzejem Chyrą i Łukasz Garlickim, gwiazda potrzebowała spokoju i wydawało się, że na dobre odnalazła go u boku Dawida Wajntrauba. I chociaż uchodzili za bardzo zgraną parę, ich związek niedawno dobiegł końca. Teraz plotkuje się, że Cielecka spotyka się z o 16 lat młodszym aktorem, Bartoszem Gelnerem. Para miała poznać się 6 lat temu w Teatrze Nowym, a z czasem ich przyjacielska znajomość, przekształciła się w coś więcej:

"- Spotykają się od sylwestra. Jak na razie nie mieszkają razem, ale spędzają ze sobą dużo czasu. Magda robi wszystko, by ukryć tę znajomość. Wie, że dzieli ich spora różnica wieku i może to być źle odebrane w środowisku" - mówi w rozmowie z Super Expressem znajomy Cieleckiej.

Bartosz Gelner był w przeszłości związany z inną aktorką, Agnieszką Żulewską, z którą rozstał się po 4 latach. Powodem rozstania miały być różnice charakteru partnerów.

Myślicie, że może narodzić się miedzy nimi coś więcej niż tylko płomienny romans?