Magdalena Cielecka to nie tylko to znana aktorka filmowa i serialowa, ale także gwiazda teatralna. Artystka umiejętnie łączy w swojej pracy projekty komercyjne z filmami i spektaklami dla ambitnych i wymagających widzów. Wszystko wskazuje na to, że teraz jej fani będą musieli nieco poczekać na kolejne produkcje z jej udziałem. Magdalena Cielecka uległa kontuzji i jest niedysponowana ruchowo! Co się stało?

ZOBACZ: PAWEŁ MAŁASZYŃSKI, MAGDALENA CIELECKA I ERYK LUBOS w serialu kryminalno-historycznym "Belle Epoque"

Jak podaje wczorajszy Fakt, aktorka doznała kontuzji na niedługo przed świętami Bożego Narodzenia. Co dokładnie się wydarzyło?

Magdalena Cielecka w niedzielę miała mieć niefortunny wypadek. W jego wyniku gwiazda uszkodziła sobie nogę, a dokładnie złamała palec u stopy. Lekarze nie widzieli innego wyjścia jak tylko założyć jej gips. Tak też zrobili.

POLECAMY: MAGDALENA CIELECKA z Arturem Żmijewskim i Jakubem Gierszałem: Znowu zagrałam matkę głównego bohatera

Informator dziennika Fakt tak oto opisał całą sytuację:

Magda uszkodziła sobie prawą stopę w niedzielę. Okazało się, że to złamanie z przemieszczeniem, potrzebny był więc zabieg chirurgiczny, który odbył się przedwczoraj i potrwał kilka godzin.

Kontuzja stopy to nie tylko niepotrzebny ból dla aktorki, ale także dodatkowy stres dla producentów serialu Belle Epoque, w którym Magda gra jedną z głównych ról. Produkcja fabularna ma być hitem wiosennej ramówki stacji TVN. Cielecka wciela się w niej w uwodzicielską arystokratkę Konstancję. Po konsultacjach z resztą ekipy zdjęcia z jej udziałem udało się jednak przenieść na styczeń.

CZYTAJ TEŻ: SEBASTIAN FABIJAŃSKI Kim jest Adrian Kuś z serialu Belfer?

Najbardziej niepocieszni będą jednak fani teatru, w którym Magda występuje. TR Warszawa zmuszony był odwołać trzy spektakle z jej udziałem. Na stronie teatru zamieszczono informację na ten temat:

Z przykrością informujemy, że pokazy spektaklu "4.48 Psychosis" w reżyserii Grzegorza Jarzyny w dniach 26-29 stycznia 2017 roku są odwołane z powodu niedyspozycji zdrowotnej aktorki. Bilety zakupione w kasie TR Warszawa podlegają zwrotowi w siedzibie teatru do końca 2017 roku.

Miejmy nadzieję, że Magda Cielecka szybko wróci do formy i sprawności ruchowej. Na święta Bożego Narodzenie właśnie tego życzymy jej najbardziej!