Magdalena Cielecka to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Ma na koncie role w najbardziej docenianych i wyróżnianych filmach. Mimo to rzadko pokazuje się na czerwonym dywanie. Dlaczego? Zawsze chce mieć wpływ na to jak często i w jakiej sytuacji pojawia się w mediach. I to udaje się w stu procentach. Dziś zobaczymy ją w programie Krzysztofa Ibisza „Demakijaż”. My już wiemy o czym powiedziała!

Magdalena Cielecka od jakiegoś czasu jest szczęśliwa u boku nowego partnera. Dziś niewielu pamięta, że aktorka wraz z Andrzejem Chyrą byli kiedyś parą. Tworzyli jeden z najbardziej kontrowersyjnych związków w polskim show-biznesie, który skończył się z dnia na dzień. Od tamtej pory życie prywatne Magdaleny Cieleckiej toczyło się z dala od mediów. 

Od ponad roku Magdalena Cielecka jest w związku z nowym partnerem.Gwiazda jest szczęśliwa u boku izraelskiego przewodnika wycieczek Dawida Wajntrauba. Po raz pierwszy opowiedziała o tym w wywiadzie Krzysztofowi Ibiszowi. Kim jest partner Magdaleny Cieleckiej?

W tym co robi, w swoim zawodzie, jest artystą. Jak go pierwszy raz zobaczyłam w akcji to pomyślałam no trafił swój na swego, bo naprawdę jest w tym bardzo dobry. (...) Jest showmanem w tym, co robi, co może się wydawać paradoksalne biorąc pod uwagę temat, ale zjednuje niesamowicie ludzi i jest osobą bardzo komunikatywną i taką, o której myślisz że znasz go praktycznie bardzo długo (...). Zaczęło nam się gadać od razu bardzo dobrze i miałam poczucie, że go znam od lat i mamy bardzo wiele wspólnego.

Krzysztof Ibisz dowie się również, jak aktorka straciła kawałek ucha oraz jakie eksperymenty przeprowadzał na niej brat. Magdalena opowie również ze swoich związkach, które tworzyła z fascynującymi artystami. Więcej dowiecie się już dziś w programie Krzysztofa Ibisza "Demakijaż" na antenie Polsat Cafe o g. 22:00.