Magdalena Frąckowiak i Alex Przetakiewicz to nowa para w świecie show-biznesu. Modelka i syn Joanny Przetakeiwicz pochwalili się wspólnymi zdjęciami na Instagramie. Para zadebiutował także na czerwonym dywanie, oczywiście na pokazie La Mania.

Joanna Przetakiewicz ma dwóch synów – Alexandra, Filipa i Jakuba, których co roku w czasie świąt Bożego Narodzenia mamy okazję zobaczyć na prywatnych zdjęciach projektantki. Teraz najstarszy z synów Przetakiewicz, Alex Przetakiewicz debiutuje na czerwonym dywanie, ale nie sam. U jego boku mamy okazję zobaczyć znaną polską modelkę, Magdalenę Frąckowiak.

Kim jest Alex Przetakiewicz? Syn Joanny Przetakiewicz studiował stosunki międzynarodowe w Rzymie. Coraz częściej pojawia się na salonach. Pomaga nawet znanej mamie w prowadzeniu biznesu. 26-latek zajmuje się kwestiami biznesowymi marki La Mania. Nic więc dziwnego, że często pojawia się na pokazie mamy, Joanny Przetakiewicz. Tym razem pojawił się w towarzystwie nowej partnerki. Jest nią Magdalena Frąckowiak.

Magdalena Frąckowiak w 2013 roku związana była z synem Roberta Cavalliego, Daniele Cavalli. Para była nawet zaręczona, ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Magdalena Frąckowiak i Alex Przetakiewicz podobno spotykają się od pół roku. Wspólnie wybrali się w podróż po Stanach Zjednoczonych. Zakochani podzielili się z fanami wspólnymi zdjęciami na Instagramie.

Zobaczcie w naszej galerii jak czule się kochają!